www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Brzi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Brzi Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o njemu?Ja mislim,da je jedan od najboljih pjevaca na sceni i vec dugo pjeva,odlicno pise textove itd...

P.S. Pjeva narodnjake,za one koji ga nikad niste ni culi Very Happy


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 11:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste ne volim njega ko pevac...i slabo slusam njegove pesme...
 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjecam se prve pjesme nesto zene i mana
vise nikad nisam cuo za njega
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlicno pjeva, super mu je muzika,tekstovi,sve....nije poput ostalih koji samo stancaju pjesme,on ima svoj stil i kvalitetu.pise iz srca, njegove pjesme su posvecene njegovoj ljubavi Birgite Eriksen, dakle nisu isprazne ko kod Mana, Seki, Bojana i ostalih noviteta.steta samo sto ne izdaje malo cesce.ne cuje se za njeg cesto.novi album mi nije bas nesto mada ga nisam ni skinula do kraja jer me razocaro s onih prvih par pjesama krenuo je za glupim ispraznim trendovima ko sto je i mile kitic, rade lackovic i ostali koji zaboravljaju da ozbiljni slusatelji bi voljeli mozda i nesto drugo a ne pjesmice koje ce pjvusit klinci na tulumima uz punu bocu.bilo bi dobro da je nastavio u stilu Kada Dodje Januar, onih par ˝pjesmica˝ mu je visak Confused

omiljene pjesme su mi Pusti Ljubav Nek Te Vodi, Prevari Me Zivot I Ljepota Njena Nece Me Pa Nece, Kada Dodje Januar a posebno volim i Knjiga Zivota, Kisne Ulice, Vracas Mi Se Lastavice, Tugu Tugujem, Moji Drugovi


_________________
 
Venceremos
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 3351
Mesto: Santa Clara

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison,tu si u pravu.nije kao ovi pjevaci,on je nesto drugo...sa novog su mi bezveze one prve dvije pjesme a ostalo mogu se slusati..a pjesma devedeset osma pogadja u srce,jer takav text jos nisam vidio..ima pravi "storytell" kako kazu reperi Mr. Green

a od starih svidja mi se Prevari me zivot,Opet bih tebe voleo,Nikom ne pricam,Podigla me iz pepela,Ovo malo gresne duse...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam ni čula za njega
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Nikad nisam ni čula za njega


pa jasno mi je da nisi jer ljudi kod nas u hrvatskoj slusaju bas te isprazne moderne gluposti (mada ne znam zasto su uopce moderne Confused ) i zgadila mi se bas ta invazija ˝narodnjaka˝ na hrvatsku upravo zbog toga.ono glupo mi i jadno zvuci kad netko kaze slusam narodnjake a zapravo ni ne zna sta su narodnjaci.to sto zagrepcani slusaju na jarunu i ostalim fensi mjestima nisu ni priblizno narodnjaci.i onda netko kaze slusam narodnjake pa ga pitam za tako nekog pravog pjevaca pa me bljedo gleda..ma jadno Laughing mile kitic npr.je bio car al sad je bas zakenjo.to sto on sad pjeva nisu narodnjaci

@Venceremos

ma na tu 98. sam nekako i imala osjecaj al nikad je nisam skinula.e pa sad cu skinut ostatak albuma pa cu ti iskomentirat Smile valjda me onda nece razocarat ak ti kazes da je ok

_________________
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja omiljena 'Podigla me iz pepela' Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 15, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oni mi je kao pjevac ok, imo je nekad dobrih pjesama.
Evo i moja omiljena!

Drugovi, drugovi

Kazu mi drugovi
s tobom gubim vreme
moji dobri drugovi
brinu se za mene

Ref.
Drugovi, drugovi
sam cu da zivim
za svoju sudbinu
nju ne krivim

Idu moji drugovi
od noci ka danu
za tobom sam krenuo
na pogresnu stranu

Ref.

Zivot mojih drugova
to se zivot zove
oni srecu kupuju
ja prodajem snove
 
astronaut_zr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Maj 2007
Poruke: 3
Mesto: zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BRZI je kralj !!!!!! Cool Ja znam da smo najzesce pijanke organizovali uz Brzog... Podigla me iz pepela i malo mi srece dala pa me o5 bez milosti u pepeo zakopala... To nije njegova pesma al` je prepevao do jaja Smile

_________________
jurim dance 90`
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 12:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked nit glas nit pesme nit izgled Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Brzi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon