www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Materijalizam u zena
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Materijalizam u zena Na vrh strane Na dno strane

zanima me koliko imovinsko stanje utjece na vas izbor partnera Iz iskustva mogu reci nije sve u novcu ali nije sve ni u ljubavi jer od ljubavi se ne zivi Cinjenica je da ipak trazimo nekog s nekavim bar zaledem


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije sve u novcu, ali činjenica je da se bez njega i ne može... Ono što nikada ne bih dozvolila, a to je da zavisim, materijalno, od nekog muškarca, to nikada u životu. Ali, mislim da su siromašni muškarci ne snalažljivi, gledam to, kao nesposobnost. Ali, da bih bila sa nekim, nije presudno da li je bogat ili siromašan, i to iskreno kažem... Bitno mi je nešto drugo...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imovinsko stanje nikada nije utjecalo na moj izbor muškarca. Bila sam s muškarcem koji je u kući imao sluškinje, a bila sam i s jednim koji je živjeo od prvog do prvog. I jedva spajao kraj s krajem. Sada sam s muškarcem prosječnog đepa, nešto kao i ja. Ne bi mi smetao siromašan muškarac jer nije on kriv što mu mama i tata nisu tajkuni ili što ne može pronaći bolji posao. Smetao bi mi muškarac koji je siromašan zbog svoje ljenosti i koji ne želi ili ne zna zaraditi!
 
simbel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Materijalno stanje partnera mi uistinu nije na prvom mjestu, iako jest vazno, bez obzira tko sta rekao, da partner ima potencijala da zaradi.
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni novac kod partnera uopste nije vazan, jer imam dovoljno svog. Nije mi vazno sta vozi, niti koji telefon nosi to su jako trivijalne stvari.... svesna sam toga da se ne zivi od ljubavi, ali sam isto tako svesna da smo mi i dalje mladi da bismo sudili o necijoj materijalnoj situaciji jer je to prvenstveno nasih roditelja ruku delo, mozes imati milione ako ih procerdas, ako nisi u stanju nesto da stvoris zalihe ce pre ili kasnije nestati.
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj muz je je bio podstanar kada smo se uzeli...a voleli smo se...sada radimo da bi zaradili za sve te materijalne stvari koje su nam potrebne...i polako sve kupimo...sami.
Ne prebacujuci jedan drugom usput "ovo je bilo moje... i sl."

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 5:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve po malo, pare su okay, izgled je potreban (nemoras da budes model ali nemoras ni da budes rugoba), treba da hoce da radi a ne da celi dan lesi a ja da radim, da bude fin prema meni....sve po malo
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 8:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije swe u novcu ali posto ja imam para i za mene i za njega, onda je swe ok, dakle trazila sam neznog i nekog koji ce me voleti, a takvog sam nasla i volim ga... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~


Poslednja prepravka: ..:: MaYa ::.. datum Sre Avg 01, 2007 1:45 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad to nisam gledala, i to me ne zanima.. uostalom nije bitno koliko para ima nego kakav je kao osoba, ako je siromasan a ima zelju da radi, onda ne vidim u cemu je problem.. sta ce ikome neki bogatas koji se razvlaci i sve mu na tacni daju?
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad mi to nije bilo bitno,vaznije mi je da je dobar prema meni da me ceni i postuje...a ako ima volju za radom onda ni pare nisu problem,sve ce steci...dakle novac mi ne igra bitnu ulogu

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm ajde da se ne lazemo...novac je jako bitan...mnogo bitniji nego sto bi mi svi voleli da verujemo...drago mi je sto se zabavljam sa covekom koji je situiran, koji zaradjuje dovoljno da sebi moze obezbediti solidan zivot...da li mi je to presudno? naravno da nije...pa ja nisam ni znala do u detalj kakvo mu je imovinsko stanja kada smo se poceli zabavljati...od toga koliko ima mnogo mi je bitnije to sto je vredan, sto ima zavrsen dobar fakultet, sto se ne libi nikakvog posla, sto ume da zasuce rukave...bitno mi je to sto je posten...sve ono sto je stekao i sto ce tek steci svojim mozgom i rukama je pribavio...i takvog coveka zelim kraj sebe...sposobnog...takav ce se uvek snaci, a fala dragom bogu pa ni ja ne sedim na rukama...i to ce se prokleto materijalno nekako srediti samo kad smo mi oboje takvi Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
*Alaska_lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao shto se ne zivi od vazduha tako se ne zivi ni od ljubavi........ja sam josh mlada da bih kod dechka gledala materijalno stanje........ali jedno znam.......nikada necu dozvoliti sebi da materijalno zavisim od mushkarca.....zaradjivacu za svoj hleb.......ali ne bih volela da mi muz bude siromashniji od mene...........neka zlatna sredina........i mishljenja sam i kada se nema moze da se zaradi ako se ima volje.....kao shto ja planiram da zavrshim fakultet i da imam lepu karijeru tako treba i on........a ljubav je samo ono shto nas drzi na okupu.........

_________________
Samo opushteno.........
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Materijalizam u zena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon