www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Materijalizam u zena
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 01, 2007 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
sto se ne libi nikakvog posla, sto ume da zasuce rukave


Citat:
i takvog coveka zelim kraj sebe...sposobnog


Nemam običaj da ovo radim, ali sada apsolutno potpisujem Wink

To je uglavnom osobina koju najviše kotiram kada je moj partner u pitanju Wink To podrazumeva da će sutra i deci umeti da obezbedi pristojan život, a to mi je jako bitno - moje jezgro je moja porodica Wink

Nikada nisam bila materijalista, niti ću, money makes the world go round, ali ne treba naš mozak da zavrti, mi smo ti koji ga zarađujemo i raspolažemo njime, a ne on nama Wink



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 24, 2008 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Imovinsko stanje nikada nije utjecalo na moj izbor muškarca. Bila sam s muškarcem koji je u kući imao sluškinje, a bila sam i s jednim koji je živjeo od prvog do prvog. I jedva spajao kraj s krajem. Sada sam s muškarcem prosječnog đepa, nešto kao i ja. Ne bi mi smetao siromašan muškarac jer nije on kriv što mu mama i tata nisu tajkuni ili što ne može pronaći bolji posao. Smetao bi mi muškarac koji je siromašan zbog svoje ljenosti i koji ne želi ili ne zna zaraditi!


Kao da sam ja pisala.
Točno u cijelosti.

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2011 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
novac je jako bitan...mnogo bitniji nego sto bi mi svi voleli da verujemo


Apsolutno bitan, ali ne i presudan. No, pošto sam ja ispala iz neke druge priče gde su moji dosta imućni kao i njegovi, nemamo tih problema, ali da ne odstupam od teme smatram da ja nemam, i recimo on nema finansijskih sredstava da bismo se zajedno potrudili da steknemo. Ali definitivno ne bih mogla da budem sa čovekom koji:
- nema finansijskih sredstava i ne želi da radi zbog svoje lenjosti
- oslanja se samo na moju zaradu (u slučaju da sam primorana da radim) i troši ga u nepovrat na društvo, izlaske, provode, a pritom se ne trudi da stekne nešto (pri tom nisam od onih koji klasificiraju ''moje - tvoje'' ali ako nemaš volju ni za čim izuzev za troškom pa što će mi takav)
Ali, ponavljam nemam tih problema jer imamo i previše, pa se s'toga ne brinem koliko i za šta se troši (kola, garderoba, nameštaj, bela tehnika i sl.)
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2011 1:23 pm    Naslov poruke: Re: Materijalizam u zena Na vrh strane Na dno strane

genius25 je napisao/la sledeće:
zanima me koliko imovinsko stanje utjece na vas izbor partnera Iz iskustva mogu reci nije sve u novcu ali nije sve ni u ljubavi jer od ljubavi se ne zivi Cinjenica je da ipak trazimo nekog s nekavim bar zaledem


S obzirom da se pitanje odnosi na lična iskustva i mišljenja, mogu slobodno da kažem da ono nikada nije imalo mnogo uticaja na izbor partnera kroz moj život, bilo da se radi o dječku, mužu ili ljubavniku, jer sam po samoj prirodi osoba koja ne vodi računa o materijalnim stvarima i za mene su one oduvijek bile po strani.
Živjela sa čovjekom deset godina u braku iako njegova materijalna, odnosno, finansijska situacija nije bila zavidna (moja su primanja bila ona od kojih smo oboje živjeli), ali se naš brak raspao ne radi toga, nego radi nedostatka ljubavi sa moje strane.
Činjenica jeste da se bez novca ne može živjeti, ali isto tako nedostatak ljubavi u jednoj vezi može dovesti do neminovnog rastanka. Sve ovisi od toga šta želimo, kakvi smo sami po sebi, na šta smo navikli kroz život...

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Materijalizam u zena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon