www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Shopping
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Shopping Na vrh strane Na dno strane

Moze li mi8 netko objasniti sta je to tako strasno u shoppingu da gha muskarci toliko mrze (cast iznimkama)


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
-Blackking-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 61
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A yebi ga brate .. nismo mi stvoreni da masovno trošimo pare i isprobavamo hrpetinu robe ko žene ... one su teške picajzle i gledaju i na najmanji detalj ... što mi ne .. mi lakše vidimo šta nam stoji i netreba nam 1001 stvar da bi se dobro osječali .... i naravno tu su pare .. kako bi mi mogli ić u shoping kad nam žene sve pare spiskaju i nama ostane jedva za burek i registraciju za auto Rolling Eyes

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

-Blackking- je napisao/la sledeće:
A yebi ga brate .. nismo mi stvoreni da masovno trošimo pare i isprobavamo hrpetinu robe ko žene ... one su teške picajzle i gledaju i na najmanji detalj ... što mi ne .. mi lakše vidimo šta nam stoji i netreba nam 1001 stvar da bi se dobro osječali .... i naravno tu su pare .. kako bi mi mogli ić u shoping kad nam žene sve pare spiskaju i nama ostane jedva za burek i registraciju za auto Rolling Eyes
slazem se.
I zato jer retko koji muskarac ide u soping kad ne zna sta ce da kupi.Tu smo organizovani i uvek znamo sta nam treba i nismo puno izbiljivi za razliku od devojaka.A i njima to dodje kao psihijatrijska terapija.Znam dosta njih kojima kad se desi nesto lose odma idu u soping i onda je posle kao sve ok....zanimljivo Confused

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
-Blackking- je napisao/la sledeće:
A yebi ga brate .. nismo mi stvoreni da masovno trošimo pare i isprobavamo hrpetinu robe ko žene ... one su teške picajzle i gledaju i na najmanji detalj ... što mi ne .. mi lakše vidimo šta nam stoji i netreba nam 1001 stvar da bi se dobro osječali .... i naravno tu su pare .. kako bi mi mogli ić u shoping kad nam žene sve pare spiskaju i nama ostane jedva za burek i registraciju za auto Rolling Eyes
slazem se.
I zato jer retko koji muskarac ide u soping kad ne zna sta ce da kupi.Tu smo organizovani i uvek znamo sta nam treba i nismo puno izbiljivi za razliku od devojaka.A i njima to dodje kao psihijatrijska terapija.Znam dosta njih kojima kad se desi nesto lose odma idu u soping i onda je posle kao sve ok....zanimljivo Confused


Sa ovo gore se slazem 100%. Mada mogu reci da ne mrzim shopping, ali ga i ne volim tako da bi radje seo kuci...

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
-Blackking- je napisao/la sledeće:
A yebi ga brate .. nismo mi stvoreni da masovno trošimo pare i isprobavamo hrpetinu robe ko žene ... one su teške picajzle i gledaju i na najmanji detalj ... što mi ne .. mi lakše vidimo šta nam stoji i netreba nam 1001 stvar da bi se dobro osječali .... i naravno tu su pare .. kako bi mi mogli ić u shoping kad nam žene sve pare spiskaju i nama ostane jedva za burek i registraciju za auto Rolling Eyes
slazem se.
I zato jer retko koji muskarac ide u soping kad ne zna sta ce da kupi.Tu smo organizovani i uvek znamo sta nam treba i nismo puno izbiljivi za razliku od devojaka.A i njima to dodje kao psihijatrijska terapija.Znam dosta njih kojima kad se desi nesto lose odma idu u soping i onda je posle kao sve ok....zanimljivo Confused


Sa ovo gore se slazem 100%. Mada mogu reci da ne mrzim shopping, ali ga i ne volim tako da bi radje seo kuci...
niko nije reko da mrzi soping i ok je ici u soping al uglavnom sam jer kad ides s devojkom ili zenom onda treba da odvojis ceo dan samo za soping.Mada srecom moja devojka i ne davi mnogo,tako da sam srecan i ne smeta mi da idem s njom u soping...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj dečko ide samnom u šoping i čak mi pomaže pri izboru, ali ga uhvatim kako koluta očima Laughing
Muškarci su puno jednostavniji što se toga tiče. Ako nađu ono što im treba u jednom butiku neće se dvoumiti nego će je kupiti odmah. A mi žene mislimo da ima nešto bolje u drugom butiku pa moramo sve pregledati...
 
vmudrinic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Sep 2006
Poruke: 165

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad idem u kupovinu tacno znam sta cu da kupim i to traje 5 minuta.
 
-Blackking-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2006
Poruke: 61
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Moj dečko ide samnom u šoping i čak mi pomaže pri izboru, ali ga uhvatim kako koluta očima Laughing
Muškarci su puno jednostavniji što se toga tiče. Ako nađu ono što im treba u jednom butiku neće se dvoumiti nego će je kupiti odmah. A mi žene mislimo da ima nešto bolje u drugom butiku pa moramo sve pregledati...


Jednostavno ste psihićki ne neormalno opterećene što se tiče robe ... " kako bi bilo da odemo do drugog kraja grada pješke dragi da vidim one sandalice na rasprodaji .. ove mi se ne sviđaju" i onda mi naravno pucamo s vama Rolling Eyes

_________________
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja kad idem u kupovinu gardarobe, retko kad znam gde da odem. Ali ipak zavrsim ceo posao za sat vremena max. Zene, to ti je druga prica. Za sat vremena je priv pit stop ako imas srece da svratis na kafu, dok ona probava i isprobava i....

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja obozavam kad decko krene sa mnom u shopping-em sto ima ukusa i dosta nam se podudaraju, em sto moj izbor dosta zavisi od njegovog komentara :shoping: a ni ja ne davim nesto posebno..hehe-valjda :vesala:

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene nervira da idem sa curom u shopping zbog prodavacica,znaci ako je cura mene povela da joj pomognem,ona hoce da kupi ono sto se meni svidja ali vazda se tu nadju i prodavacice koje mi kontriraju,uh ne podnosim ih...!

_________________
The Doctor...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Shopping Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon