www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Barselona
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 24, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj Grad u kojem trenutno zivim!!!
Doduse tek sam tu mjesec dana pa se privikavam jos...
Ali dosta toga gore navedenog je tocno... Jedini stvarni nedostatak ovog grada su pretjerane cijene, mislim da u Europi nije jedino skuplji od Osla i Kopenhagena i tih tamo nordijskih gradova. Za Barcu Bec je bagatela, Minhen je Hrelic a Zagreb je sta ja znam, po cijenama valjda Bangkok... Hrana, smjestaj, komunalije... joj da vidite racune...



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 26, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u Barseloni pre mesec dana kad smo doputovali u Spaniju, apsolvetnska ekskurzija. Bili smo smesteni nedaleko od nje ali smo dane i noci provodili u njoj, posetili smo i gotsku cetvrt, cuveni Kolumbov spomenik, setali La Ramblom, Barselonetu, stadion Camp Nou,jedno vece bili na utakmici Barselona-Kadiz i naravno nezaobilaznu fontanu koja ,,svira i peva,, ostali smo bez daha, ljudi moji , Barselona se mora videti ocima, nijedna rec je ne moze opisati.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 27, 2006 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ono sto se meni najvise u Barseloni svidja jeste sto je grad ZIV, sto su ljudi u njemu pozitivni, sto su valjda svesni da je to NJIHOV grad i sto rade na njemu, na njegovom odrzavanju, sto cene ono sto imaju i svim silama samo zele to da poboljsaju. Sto su svi ljubazni, sa osmehim na licu, vedri, raspolozeni (pa i ja bih bila da zivim tamo)...Sto umeju da uzivaju u sitnim stvarima (poput lezanja na travi, djuskanje na sred ulice kad se nacuje neka muzika...).
A kad se na sav taj optimizam doda sve sto Barselona kao grad ima da ponudi i sto ste svi vi pre mene do sad nabrojali...onda sta drugo reci nego RAJ Razz

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo od mene
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cini mi se da ja jedina nisam nesto preterano odusevljena Barsom, takodje se vratila sa ekskurzije, jedino sto je prelepo je pevajuca fontana...

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plaza
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 31, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
cini mi se da ja jedina nisam nesto preterano odusevljena Barsom, takodje se vratila sa ekskurzije, jedino sto je prelepo je pevajuca fontana...


Gradove valja upoznati... Ja sam jednom bio samo na dan tu i nisam puno vidio. Onda sam prosle godine ostao malko duze, a ove godine sam tu pa od pocetka petog mjeseca na dalje. Sad kad sam podobro upoznao grad siguran sam da kad bi ostala barem na tjedan-dva tvoje bi se misljenje promijenilo za 180 stupnjeva.

Grad je toliko divan i unikatan da je to tesko u jednom postu ili topiku opisati. Carobna je Barca, ne samo zbog gradjevina i znamenitosti, nego i zbog nekon ponosnog, prkosnog i sretnog duha koji vlada gradom...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
radiopetica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 248
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam u Barseloni u maju, jedinstven osecaj, fenomenalna arhitektura, vredi posetiti ga.
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

barselona je zaista doivan grad pun sadrzaja, zivosti ,mislim da niko ne moze ostati ravnodusan prema ovom gradu
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ovom lsucaju slika govori vise od reci

Bio san,iznenadjen svim i svacim,narocito onom gradjevinom gaudija

_________________
Kad ja tamo, kad ono medjutim Smile
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od po meni najboljih evropskih gradova za zivot.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha,ne vjerujem za sliku, to je Gaudijev park, posjetila sam i njega.

U Barceloni sam bila prošle godine kod drugarice koja tamo živi i studira.ma ona živi prekrasno.tamo su ljudi toliko opušteni,bogati i imaju sve!

Centar Barcelone je La Rambla, dugačka prekrasna ulica prepuna kafića i butika.

Obavezno posjetite Gotsku četvrt . Barcelona je specifična najviše po arhitekturi. Dominira stara gradnja ali i nove su fantazija. Naravno bez stadiona Camp Nou, fontane Monžuik nemojte nigde
Ako imate vremena i novca - obiđite predgrađa Barcelone vozom i okolna mjesta (do Lloret de Mara) da vidite kako ustvari van grada ljudi žive ..Prilično siromašno.
Ali Barsa je Barsa


Poslednja prepravka: Anđela datum Uto Jan 09, 2007 9:58 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Barselona Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon