www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

FABUS (Fakultet za uslužni biznis)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 17, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: FABUS (Fakultet za uslužni biznis) Na vrh strane Na dno strane

Htela bih da upisem FABUS,ali me zanima misljenje onih koji studiraju ili su nesto culi o ovom faxu...Da li ima nekakvog potencijala i da li vredi da se upise...???

 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 18, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, kad pitaš za nešto nemoj da napišeš samo skraćenicu jer ne znaju svi šta to znači Wink
Drugo, ne studiram tamo ali možeš da pogledaš ovde sve što te interesuje o tom faxu.

Btw. za one koji ne znaju šta znači FABUS, to je Fakultet za uslužni biznis Wink

_________________
 
Daimonion
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 20
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam kolegu koji to studira,kaze da je dosta laksi od pravnog na kome je ranije bio,i to zaista dosta,njemu sasvim ok ide,pre neki dan je dobio 10 iz engleskog...a znam ga dobro,tako da sam siguran da nije bas nesto preterano ucio

Uostalom kao i svaki privatni fax,ko ce da te obori kad platis soma evra godinu? 8)

_________________
u pocetku sam krenuo slabo,a ona sam naglo popustio
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tu ste u pravu normalno je da se retko pada,ali ima i dobrih stvari za one koji hoce da uche,interaktivna nastava,multimedija uostalom kao i svaki privatan fax,

_________________
nedd1ch
 
slatkica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 141

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izbor nije loš,ako te zanima i imaš potencijala,onda - uspećeš -
 
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prilicna glupost,kazu platis pa klatis,to je za one koji imaju sigurno zaposlenje kada zavrse,imam dosta drugara sa fabusa,niko tamo nista ne uci,steta ako imas potencijala Exclamation
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 05, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi bitno sto niko ne uci,ja cu da ucim za sebe...I naravno,necu ostati na tome... Wink
Hvala svima na savetima... Wink
 
ljiljka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 59

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji FABUS i u Subotici?
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljiljka je napisao/la sledeće:
Da li postoji FABUS i u Subotici?

Ima oficielni sajt, pishe. Al' evo ovako.

Subotica: Adolfa Singera, 12
Telefon: 024/552-828
E-mail: subotica@fabus.edu.yu

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
fifi24
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Feb 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj savet ti je da ne upisujes taj fax!
definitivno neces nista nauciti, oni i nemaju nastavu! sada su pod evropskim univerzitetom!
ako zelis privatni fax, biraj izmedju bankarske akademije, FEFA i bk uni. oni su najskuplji, ali naucices dosta!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> FABUS (Fakultet za uslužni biznis) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon