www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

usb portovi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
gargan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2006
Poruke: 9

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 11:38 pm    Naslov poruke: usb portovi Na vrh strane Na dno strane

cujte imam na kompu napajanje od 300w i moje komponente i ne vuku toliko
prije mozda 2-3 mjeseca sve je radilo normalno ali sad mi niti jedan usb memory stick ne radi kad sam stavio u usb bluetooth da si neke pjesme posaljem na mobitel sve je normalno radilo i radi ali mi ne rade ti usb memory stickovi Crying or Very sad



_________________
http://s3.bitefight.ba/c.php?uid=19627 - podrzite me na bitefight samo kliknite na link
 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakve sad veze napajanje ima sa usb portovima? Jel ti ni jedan usb port ne rad kad ubodes usb flash?

_________________
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da nisi mozda cackao nesto po bios-u pa slucajno iskljucio usb portove?

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
gagarin99
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 05 Jun 2005
Poruke: 64
Mesto: N.Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema veze napajanje sa usb portovima. Mozda je doslo vreme za reinstalaciju Win-a.
 
zile442
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 105
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je tako do jednom izgoreo deo ploce pa mi zato nerade usb portovi...

_________________
ZILE
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajde se malo pojasni majke ti!
Kako ne radi? Sta se desava kada stavis usb?
Jednom kada ukljucis USB da li mozes da vidis zelenu strelicu (konekciju) u donjem desnom cosku na Task Bar? Da li pravi neki zvuk kada ukljucis USB i iskljucis????

Ne mozes samo tek tako ocekivati pomoc, s recima 'ne radi mi usb'.

Koji sistem koristis? WinXP? Ako je XP koji service pack imas? SP1 il' SP2?

Ne moj da izvlacimo reci iz tvojih usta!

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 23, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da mi neko objasni ovo ... usb portovi rade... tj. u biosu su podeseni kako treba, windows registruje da je sve u redu... instalirani su kako treba... ubacis vilo sta sto ide preko usb-a i .... nista... ni na jednom od 8 portova... bezicni komplet tastatire i misa i ni jedan fles... ubacis fles... led dioda svetli... znaci dobija napon sa ploce... ali nista.... ubacis PS/2 tastaturu ... radi.... sistem restore ne pomaze (mozda se nesto zajebalo u windowsu.... ali to nema veze sa windowsom jer prilikom dizanja sistema bios ne ocitava da ima tastature).... nista ne pomaze...

ugasis komp... otoris kuciste, iscupas napojni kabal i.... izvadis bateriju... posle 10 min... vratis je, upalis komp... pstavis bios na default... i digne se windows bez problema i sve radi kao da problem nije ni postojao Confused

hmm Confused

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 21, 2008 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je vreme da preformatiras celi hard jer je dosta zaglupljen podizanem sistema vise puta

_________________
NO COMENT
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 08, 2008 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
a da mi neko objasni ovo ... usb portovi rade... tj. u biosu su podeseni kako treba, windows registruje da je sve u redu... instalirani su kako treba... ubacis vilo sta sto ide preko usb-a i .... nista... ni na jednom od 8 portova... bezicni komplet tastatire i misa i ni jedan fles... ubacis fles... led dioda svetli... znaci dobija napon sa ploce... ali nista.... ubacis PS/2 tastaturu ... radi.... sistem restore ne pomaze (mozda se nesto zajebalo u windowsu.... ali to nema veze sa windowsom jer prilikom dizanja sistema bios ne ocitava da ima tastature).... nista ne pomaze...

ugasis komp... otoris kuciste, iscupas napojni kabal i.... izvadis bateriju... posle 10 min... vratis je, upalis komp... pstavis bios na default... i digne se windows bez problema i sve radi kao da problem nije ni postojao Confused

hmm Confused


U tehnologiji nema objasnjenja. Nekada se nesto popravi i najbolje je ne znati kako se popravilo. Najbitnije je da radi. Wink

U nekim slucajevima Win ima konekciju USB-a, ali ne moze se videti. Puno puta sam naleteo na takve problema narocito ako se ukljuci USB memorija ili spoljasnji HDD.
U tom slucaju treba otici na:
Start-Settings-Control Panel-Performance and Maintenance-Administrative Tools-Computer Management
U Computer Management izabrati opciju Disk Management i tu ce vam se pokazati sve konekcije. U vecinom slucajeva desi se da Win da isto slovo i vasoj USB konekciji sto Win ne raspoznaje. U tom slucaju morate promenuti slovo, tako sto cete desni klik na USB konekciju i izabrati Change Drive Letter and Paths... otvorice se mali prozorcis i tu izaberete Change i onda odaberite slovo koje nije koristeno npr. W, izaberite OK, na poruku YES i to je to.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> usb portovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon