www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pjegice
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
josé luis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja imam te pegice ali mi jekoza bas tamna tako da se slabo primecuju, a i one su bas simpaticne i prirodne. a lako se mogu sakriti sminkom

 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ih imam po nosu, pokrijem ih puderom, ali mi i ne smetaju baš
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su pegice bash simpaticne...ne bi ih dirala!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 07, 2007 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam jih i ja...
Uvopšte jih ne krijem...
Meni su čak simpatične... 8)

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja ih imam i uopste ih ne volim...pre sam pravila neke tonike da ih uklonim,procitala sam neki recept u novinama.
prokuvas persun,procedis i dodas limunov sok...ali to nista ne pomaze,posvetlela malo koza i to je to,a pegice ostale.

_________________
B & M
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni se pjegice stvore kad sam na moru.ne smetaju mi.cak su mi i simpaticne.tako da ih nicim ne prekrivam niti mazem.

_________________
can't stop my spinning head
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Re: Pjegice Na vrh strane Na dno strane

genius25 je napisao/la sledeće:
Poslje suncanja po licu i oko nosa mi se stvore pjegice pa me zanima kako to izbjeci ili bar dobro prikriti
a zasto to zelis,pjegice su zakon!

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
sweety2809
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Sep 2006
Poruke: 70
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zakaj bi sakrila pjegice!?! ja ih dobim na ljeto, tj, još i u proljeće kad sunce počne jače sjati!! meni je to full slatko, a i mnogi ljudi to smatraju jako simpatično!! nemoj ih sakrivati, budi ponosna na njih!!

_________________
Uvijek će se dogoditi ono najgore od čega strahuješ.
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja ih imam ali malo i volim ih. 8)

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Pjegice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon