www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kuca ili stan
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:13 pm    Naslov poruke: kuca ili stan Na vrh strane Na dno strane

dali vise volite zivjeti u kuci ili u stanu i zasto


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
rozalinda
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 2453
Mesto: ko ce to znati...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivela sam u kuci a sada sam se preselila u nemacku pa zivim u stanu ali defiitivno je bolja kuca.ne moras da brines zbog komsija imas dvoriste,predivno i mozes da imas kuce,macku.....

_________________
 
Samojedanput
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuca sa velikom lepom bastom Smile

_________________
Da potpis
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno kuca , i ne bih se mijenjla ni zasta
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kuća... Više prostora, nisi u strahu da smetaš komšijama, i imaš dvorište gde možeš da uživaš...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivim u kuci i mnogo bolje je nego stan...sloboda je...
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise volim da zivim u stanu kuca mi je prevelika obaveza
 
scarface89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 54
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo i u kuci i u stanu
 
ivan1234
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stan ali mislim da je to stvar navike
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 2:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zivela sam i u kuci i u stanu...definitivno kuca jer si svoj na svome...definises kucni red kako tebi odgovara i mozes da odvrnes muziku u po noci...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
robi8
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Okt 2006
Poruke: 106
Mesto: Slatina

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kuca mi je bolja jer tvoje je vlasnistvo i svoj si na svom dok u stanu te djele tanki zidovi od ostalih stanara
 
thedjentlmen
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 19 Maj 2006
Poruke: 198
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi: ko voli da radi --- kuca
ko ne voli da radi --- stan
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> kuca ili stan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  sledeća
Strana 1 od 19

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon