www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prison Break (Zakon brace)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 01, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Prison Break (Zakon brace) Na vrh strane Na dno strane

nevjerovatno dobra serija izuzetno realna (bez svemiraca cudovista i sl) drzi do kraja u neizvjesnosti ma suuuper jedna od najboljih serija sto sam ikad gledala Bolja cak i od izgubljenih


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
booksna_tata
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast,ali OZ je moj izbor
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sviđa mi se Zakon braće. Bez veze serija Confused
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija nije loša..može se pogledati ali ja je ne gledam hehehe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Ne sviđa mi se Zakon braće. Bez veze serija Confused

Svako ima pravo na svoj izbor Ukusi su razliciti ali ja godinama nisam gledala tako dobru seriju tako napetu ma super !!!!! je Super je ekipa i radnja stvarno nemam nijedan prigovor Kod nas je jako popularna i upravo je zavrsila prva sezona i svi jedva cekaju drugu

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti se slažen da je serija perfektna!! Nisan gledala od počeka nekoliko epizdoda i sad se grozno kajen Rolling Eyes ..al zato ima vec misec i nesto gledan svaku...Serija je jednostavno napeta, i ne znas sta ce bit,a to volin kod serije, a ne kad znan odma sta ce se desit,pa mi nije napeto Rolling Eyes ..Uostalom, glumci su mmmmmmmmmmm Mr. Green Mr. Green POgotvo Wentworth Miller oliti ga Michael Very Happy... Wink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U fr je jako poznata serija ali ne pratim na zalost...nisam gledala iz pocetka pa znam samo malo o cemu se radi...ali inace kazu da je za pohvalu Razz
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo sam pogledala prve 4 epizode za redom i mogu vam reci da sam odusevljena...svasta sam ocekivala i bila potpuno iznenadjena...imate moje tople preporuke Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
elangb
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je ovo jedna od boljih FOX-ovih serija do sada .. eto sinoc je pocela treca sezona i jedva sam docekala ... Sve u svemu pratim ...
 
zigggy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Sep 2007
Poruke: 7

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2007 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

elangb je napisao/la sledeće:
Mislim da je ovo jedna od boljih FOX-ovih serija do sada .. eto sinoc je pocela treca sezona i jedva sam docekala ... Sve u svemu pratim ...


Odlična serija,je da su malo zakomplicirali ovu treću sezonu,ali sve u svemu 5+..

_________________
Haugh..!!!

 
Serboman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2007
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uskoro ce biti na rts-u
 
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

seija je bruka!!! najbolja je
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Prison Break (Zakon brace) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon