www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Besplatan Antivirus
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 11:23 am    Naslov poruke: Besplatan Antivirus Na vrh strane Na dno strane

Ovako zelim da instaliram neki besplatan antivirus...cula sam da postoji dosta raznih koji su ok pa bih volela da mi date neke adrese ako ih imate???
Hvala unapred


 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zelim samo da napomenem da je javno postavljanje linkova ka antivirusima (ili uopste programa) sa crack-om, licence key-em itd... zabranjeno (imate privatne poruke Very Happy) Javno mogu da se postavljaju samo FREE Anti Virusi koje ja iskreno ne preporucujem Very Happy

PS Molim sve clanove da ne skrecu sa teme porukama "Crack je zakon, FREE je sr**je itd"

Hvala unapred!
 
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas avast home verziju potpuno je besplatan samo treba da posaljes mail i oni ti posaljju cd key

_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zagortnskk je napisao/la sledeće:
imas avast home verziju potpuno je besplatan samo treba da posaljes mail i oni ti posaljju cd key

Dali znas adresu tacnu???
 
djwibe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AVGfree the best free antivirus
 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

francuskinja je napisao/la sledeće:
zagortnskk je napisao/la sledeće:
imas avast home verziju potpuno je besplatan samo treba da posaljes mail i oni ti posaljju cd key

Dali znas adresu tacnu???

idi na www.avast.com. nadam se da nije zabranjeno ovo? Embarassed
 
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a, zasto jednostavno ne skinuti nod32??
mislim da ne treba serial...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije zabranjeno ako je besplatno Smile Ali serial-i, crack-ovi itd... jesu Very Happy
 
mc dralje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 374
Mesto: podgorica cg

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AVG ti je odlican... Shocked

_________________
nismo zgodni al smo nezgodni
 
m4rk0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Jan 2004
Poruke: 173
Mesto: Majur

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[duk] je napisao/la sledeće:
a, zasto jednostavno ne skinuti nod32??
mislim da ne treba serial...


Naravno da treba. Tj ne treba prvih 30 dana trial perioda, nakon toga treba.

_________________
eZine sa najboljim tutorijalima iz oblasti informatike NA NASEM JEZIKU.
۩ MaYuR ghhet00 ۩
Tutoriali na srpskom jeziku
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam isti problem, ako bi neko mogao na pp da mi posalje link koji free antivirus da skinem a da nije preterano veliki jer sam na dial up-u, bila bih mu neizmerno zahvalna

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
lavtolstoy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 226
Mesto: Roma

italy.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preporučam avast! ima oko 10 mb home verzija...ne usporava toliko kompjuter kao većina ostalih antivirusa...potrebna je besplatna registracija, zatim na mail dobiješ reg key koji traje godinu dana, a nakon toga se opet besplatno produžuje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Besplatan Antivirus Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon