www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Besplatan Antivirus
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
dzsap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 17 Apr 2006
Poruke: 70
Mesto: zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno stoposto sigurno to je avg


_________________
dzsap
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LiquidJesus je napisao/la sledeće:
lol avast ?? pa to je zakon od virusa,neusporava komp ko prokleti kaspersy,koji je inace s.... snjim sam skenirao komp nasao 2 virusa.posle sa avastom on mi je nasao 6,7 ZAKON! Smile
Link za download (ima vecina jezika Smile
http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html#DownloadAvastHomeEdition


Ja sam uzela ovaj anti virus,kako da znam da mi radi,ja sam ga instilirala...hocu da kazem da nisam stavila moj code nigde ali pise mi da imam avatar na kompjuter mada neznam kako da izbrisem sasvim onaj norton antivirus sto sam stavila,samo sam ga iskljucila...
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smes da imas 2 anti virus programa u sistemu istovremeno... jer ce ti u najgorem slucaju pasti sistem, a u najboljem ces imati mnogo problema dok jedan ne obrises...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 14, 2007 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obrisala sam avast jer onaj norton anti virus nece.... Rolling Eyes
 
borisgut
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2009
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 10, 2009 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Preporucujem AVG jer je najbolji Smile
 
ClubDJTeam_1
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 28

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 26, 2009 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avg antivirus preporucam
 
dalibor.v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj AVG!
 
*Princ*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2009
Poruke: 33
Mesto: PRELEPO U

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 02, 2012 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao imam mali problem sa antivirusom koristio sam nod i ostajem pri tome da mi je zasad najpouzdaniji ali na netu ne mogu naci nigde gde ga mogu skinuti i da bude free verzija moze li mi neko poslati link u poruci gde mogu skinuti sa seriskim kodom ili crecom UNAPRED HVALA Sad

_________________
~BIG KISS FOR YOU BABY~
 
puhovi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 3
Mesto: Doboj

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2012 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedan totalno besplatan anti-virus a napravio ga je Microsoft. Zove se Microsoft Security Essentials i može se preuzeti klikom na OVAJ link...

P.S.: Samo ima jedna začkoljica, a to je da verzija Windows-a na koji se ovaj anti-virus instalira mora biti 100% legalan (mada i to se može srediti)...

_________________

 
lenku
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2009
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 19, 2012 12:13 am    Naslov poruke: Avira Free Antivirus Na vrh strane Na dno strane

Basic protection doesn’t get any easier. It takes just two clicks to install and configure your free antivirus.

"The scope of malware that Avira AntiVir Personal can keep you safe from is alone enough to make it one of the best free antivirus software programs..."

Besplatna Avira,jedan od boljih AV-programa,imate i premium od 30 dana probe,uz svu tehnicku podrsku,a posle toga istice licenca.
Izvolite link pa zeli neka proba.
Code:
http://fff.re/5jbq

A samo da odgovorim za taj Microsoft,to je cudo nevidjeno,zna da napravi dar mar,samo gleda msi-installere i da nepisem dalje. Razz

_________________
Proći će sve, ali duša obraz i ono što je dobro ostaje zauvek
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 28, 2013 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma avast
 
lenku
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2009
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 30, 2013 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avast! Free Antivirus 2014 9.0.2011 Final

Avast! Antivirus Home Edition is an easy to use application designed for home use that offers real-time protection. This software updates itself, has an antivirus carantine and anti-rootkit built-in. Avast! Antivirus Home Edition represents the best FREE antivirus protection currently available on the market. This edition is FREE OF CHARGE for non-commercial & home use only.

- Anti-spyware built-in
- Web Shield
- Anti-rootkit built-in
- Automatic updates
- Strong self-protection
- Virus Chest
- Antivirus kernel
- System integration
- Simple User Interface
- Integrated Virus Cleaner
- Resident protection
- Support for 64-bit Windows
- P2P and IM Shields
- Internationalization
- Network Shield

Here are some key features of "Avast!":
· Antivirus kernel
· Automatic updates
· Simple User Interface
· PUSH updates
· Enhanced User Interface
· Virus Chest
· Resident protection
· System integration
· Script blocker
· Command-line scanner
· P2P and IM Shields
· Integrated Virus Cleaner
· Network Shield
· Support for 64-bit Windows
· Web Shield
· Internationalization

Operating System: Windows XP, Vista, 7, 8

Kome treba,neka skida
http://uploaded.net/file/xmlsp372
Idea

_________________
Proći će sve, ali duša obraz i ono što je dobro ostaje zauvek
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Besplatan Antivirus Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon