www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

aerobic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: aerobic Na vrh strane Na dno strane

jedno vrijeme sam intenzivno isla na aerobic i stvarno mi je bio super pa me zanima volite li aerobic i zasto ili aoko ne zasto ne te koja vam je vrsa aerobica najdraza


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Re: aerobic Na vrh strane Na dno strane

genius25 je napisao/la sledeće:
jedno vrijeme sam intenzivno isla na aerobic i stvarno mi je bio super pa me zanima volite li aerobic i zasto ili aoko ne zasto ne te koja vam je vrsa aerobica najdraza


Da, volim da idem na aerobik, ispraznim se kroz vežbanje, a i volim da "održavam" kondiciju... Omiljene vežbe su mi sve za stomak, noge i ruke...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

isla sam na fitness,a planiram da pocnem ponovo zbog zime da se ne bih ugojila

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim aerobik to mi je jako dosadno. Draža mi je joga ili pilates. Tu se opustim i zategnem, a osjećam se puno bolje
 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sestra je instruktorka aerobika, radi s tim vetj 10 godina, a na aerobik je krenula sa 14 godina a posle 5 godina je pochela da se bavi time profi. Ne ochekujte da tjete posle par treninga biti zategnuti kao vasha instruktorka koja predstavlja cilj ka kome svi tezhe. U vezi aerobika je veoma bitno NE ODUSTAJATI. Pored toga vazhno je vezhbati i kod kutje i hraniti se zdravo. Posle treninga niposhto ne jesti sem ukoliko ste mnogo gladni, tad pojedite neku votjku.

_________________
freedom's just another word for nothing left to lose, and that nothing, ain't worth nothing, but it's free..
 
nevena_sh
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 477
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne volim aerobik, nekako mi se čini da se ne dobije efekat kao u teretani - tj. gde ja biram vežbe tj. sprave na kojima ću da vežbam, dok na aerobiku uvek radim vežbe koje pokazuje instruktorka.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja ne volim aeorobik. Pre sam za neki kardio trening, ili pilates koji mi je fenomenalan.
Oni koji imaju strpljenja, postizu mnogo dobre rezultate sa jogom.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu da je strava...ali nekako ne volim aerobic...
 
Rocket_Queen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 19
Mesto: LA-city(LaZaReVaC)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja sestra drzhi aerobik koji chini meshavinu kardio treninga, vezhbi trbushnjaka, guze, boka itd...ruke, stalno menja program ali u principu je isto, i pilatesa. To sve 4 puta nedeljno i bombona Wink

_________________
freedom's just another word for nothing left to lose, and that nothing, ain't worth nothing, but it's free..
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije los aerobik mada bi ja prije isla na taybo

_________________
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem na aerobic godinama, a neko sam vrijeme isla i u teretanu. Nakon aerobica tijelo mi je izgledalo mnogo bolje, a nakon teretane odlicno! Jedina je razlika bila u tome sta je nakon aerobica tijelo jos dugo izgledalo dobro, a nakon teretane je sve splasnulo nakon samo mjesec dana netreniranja. Sad lagano kombiniram i jedno i drugo s naglaskom na aerobic. Mislim da je to odlican nacin za dovodjeneje zenskog tijela u red.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Išla sam na prvoj godini faksa, a mogla bi opet, treba mi malo kondicije, već sam zakržljala Embarassed
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> aerobic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon