www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

frizer
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam kratku kosu,zato idem svaki 2.mjesec. Very Happy


_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem svakih sest nedelja.......nekad u medjuvremenu na "deep conditioning" tretman.....ali inace na sest nedelja za fazoniranje frizure....... 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta da vam kazem, ja sam frizer i idem redovno kod drugih frizera, jer nema nista lepse nego videti zensku kosu a da je extra uredna. A to zahteva posetu svom omiljenom salonu bar svaki treci ctvrti dan.

_________________
 
milem
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 30

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li koja frizerka da dolazi na kucnu adresu nisam se sisao citav mjesec
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

milem je napisao/la sledeće:
Ima li koja frizerka da dolazi na kucnu adresu nisam se sisao citav mjesec


pa lijepo se obuci i pođi do frizerskog salona Laughing
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 2:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem svakih 5-6 mjeseci zbog pramenova i sredjivanja vrhova
 
josé luis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom u tri meseca na sisanje i po potrebi na feniranje
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otprilike svaka 3 mjeseca na pramenove, pa se usput i osisam, a po potrebi odem na frizuru i/li feniranje. Kosa mi je jako bitna, volim kad je sjajna i njegovana, to odmah kaze o zeni koliko drzi do sebe.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto imam kovrdzavu kosu idem jednom nedeljno na feniranje a na sisanje jednom mesecno
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je jedna jakooo dobra frendica frizerka...tako da sam jako često kod nje i svašta mi novo isprobava na kosi....obožavam ići kod nje jer ju znam i mogu joj normalno objasniti kako i šta hoću, a najgore mi je kad odem kod neke frizerke kojoj objasnim kako da me npr. ošiša, a ona napravi nešto na svoju ruku i na kraju to ne izgleda nikako....
 
tijana87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 458

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko, posto mi je relativno zdrava kosa, al kad odem onda skratim jedno 7-8 cm i onda kukam pa opet ne idem po 6 meseci i tako u krug
 
baby_phat
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veoma retko! Ne dam svoju kosu! salim se, idem jednom u tri meseca, na sisanje, a na feniranje idem cesce, imam jako dugu kosu, i moram da je odrzavam, farbam se...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> frizer Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon