www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

frizer
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja idem rijetko kod frizera jer sam sama frizerka, pa vrhove šišam jednom mjesečno sama, farbam se isto sama, jedino kad hoću neku baš jaku promjenu ili posve drugu frizuru kažem drugarici da mi to sredi.


_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
tamarish
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 313
Mesto: NBGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne vadim se iz salona,jako mi je stalo do izgleda i volim da budem negovana u svakom smislu.2-3 nedeljno,kosa mi je jako bitna,a plava sam i nezelim da mi kosa izgleda kao metla,da bude suva i ostecena.tako da dobra pakovanja+dobar frizer=savrsena kosa!
Pozdrav tebi! Very Happy

_________________
People can take everything away from you,
But they can never take away your truth,
But question is........
can you handle mine?
 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh ja mrzim da se sisam, jer svaki put strijepim da me neko ne "ofikari", u prevodu...ne unakazi...
 
Ivvana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 27
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 11:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tijana87 je napisao/la sledeće:
retko, posto mi je relativno zdrava kosa, al kad odem onda skratim jedno 7-8 cm i onda kukam pa opet ne idem po 6 meseci i tako u krug

xexexe isti slucaj i kod mene
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem jednom na 2 meseca na sisanje Very Happy
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svake subote idem na feniranje
a tri mjeseca na pramenove, mislim da baš treba početkom 3.mjeseca da odem na šišanje i pramenove.
Ali nikad mi nije problem izdvojit vremena i para za frizera, ovisna sam o tome da mi kosa bude sređena. Mislim nisam opterećena ali baš volim.. Mr. Green
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Frizer. Vechita tema. Odlazim do frizera svake 4 nedelje, nekada bude i 5 nedelja. Posle toga se osecam olakshanim. Valjda zbog tzv. odbachenog runa. Very Happy
Uvak sma na kratko podshishan. Nekada je bash, bash kratko.
Dakle, ono 10 - 12 puta godishnje.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Idem 2-3 puta godisnje jer pustam kosu,a i nije mi uvek potrebna frizura jer mi je kosa kovrdzava,pa je sama po sebi atraktivna Smile

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
kacagica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 06 Avg 2006
Poruke: 543

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem jednom nedeljno sigurno. Obicno na feniranje kose, svaki drugi-treci mesec se sisam
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 23, 2007 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

frizera posjecujem svaka tri mjeseca.bas sam se nocas sisala.uglavnom skracujem krajeve i popravim stepene.maske za kosu stavljam sama. Smile

_________________
can't stop my spinning head
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem kod frizera jednom u shest meseci..

sama se shisham =)

_________________
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sama sebi secem vrhove, sama se peglam i feniram tako da ne idem bas cesto kod frizera, jedino kada se bas sredjujem pa odem na feniranje...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> frizer Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon