www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cime skidate sminku sa lica
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 7:22 am    Naslov poruke: Cime skidate sminku sa lica Na vrh strane Na dno strane

Cure zanima me cime skidate sminku sa lica Osobno smatram da nema boljeg sredstva od Nivea vlaznih baby maramica dok maskaru skidam s posebnom emulzijom namjenjenoj bas tome A vi?


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja već duže vreme koristim "Božen" rukavicu za skidanje šminke... Nisam verovala dok nisam isprobala, a kada sam prvi put skinula šminku sa njom, od tada je koristim, svaki put... Odlična stvar.

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koristim Nivea lotion za lice, ali ima demake up vlazne maramice, su jako dobre.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim vlažne maramice iz dm-a, a onda operem lice gelom za čišćenje, osušim i stavim bezalkoholni tonik. To radim svaku večer prije spavanja bez obzira imam li šminke ili ne.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo bozen rukavicu, pa onda niveinim maramicama skidam ostatke i na kraju tonik i krema za lice.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bozen rukavica je zakon.
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja vec duze vreme koristim Kosilijevo mleko za bebe i njime skidam sminku. Potpuno sam odusevljena ovim svojim pronalaskom Razz , jer je sasvim blago (posto je za bebe nema jake aditive i ne-znam-kakve hemijske dodatke) i prija mojoj kozi (inace jako osetljivoj)

I inace sam se delimicno preorjentisala na proizvode za bebe (kupka, mleko za skidanje sminke i niveina beby soft krena za lice)
 
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cula da proizvodi za bebe nisu bas zdravi za nasu kozu.tj. kozu za odrasle.Verovatno svakoj kozi prija nesto drugo.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumalu je napisao/la sledeće:
Ja sam cula da proizvodi za bebe nisu bas zdravi za nasu kozu.tj. kozu za odrasle.Verovatno svakoj kozi prija nesto drugo.


Da? Ja sam bila uvjerena da su bebini proizvodi blagi i najmanje štetni za našu kožu Confused

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
nevena_sh
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 477
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja koristim l'orealovo sredstvo za čišćenje šminke već duže vreme, a pre toga sam upotrebljavala nivein tonik za skidanje šminke.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja isto koristim rukavicu...nije bozen ali je to sve ista stvar...posle toga imam neke gelove za umavanje pa time operem lice i nanesem kremu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pampers baby vlazne maramice,pa Johnsson gel za pranje lica.

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Cime skidate sminku sa lica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon