www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koliko smo i na sta osetljive?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
ambrozija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2004
Poruke: 87

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 01, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom je jedan decko dosao kod mene, proveli smo veche, noc, jutro zajedno. Negde posle podne on uzme telefon da pozove nekoliko drugova na neku prezentaciju i u razgovoru on kaze 2 puta "ja sam SAMO zbog toga ostao u Bg-u". To je bas bilo bezveze reci, mislim da nije ni ozbiljno mislio jer pritom nije ni bilo tacno. Vratio bi se u svoj grad pa bi sutradan dosao ako mu je vec bilo stalo do te prezentacije a mogao je i kod nekih svojih rodjaka i gomile prijatelja da prenoci. Nije to bila neka bas sjajna kombinacija, ja sam bila mnogo zaljubljena a on me je uglavnom kulirao ali zar ne moze da jednostavno ne kaze tako nesto. Cak i da misli tako to nije uopste bilo potrebno u tom razgovoru. To je bila potpuno suvisna recenica a mene je bas pogodilo. Eto tako jedna rec moze da predstavlja ogromnu razliku...

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cure znaju milion stvarcica da iznervira,sto pripadnici jaceg pola i ne konstatuju.Najbolje resenje je otvoren razgovor.Ne mogu oni da nam citaju misli i da znaju u svakom trenutku da je nas neka bezazlena recenica povredila (preterujemo i mi nekad).

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
sija1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi smo mi osetljivi neki to znamo a neki ne!!! ja vrlo brzo zaplačem npr dok gledam ove spanske sapunice to suse same idu!!!!!
a vrlo brzo se i na nerviram kad znam da sam upravu u stanju sam napraviti bilo sto...osim ubijati Razz Razz Razz
 
Ancii
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 10

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam na skoro sve osjetljiva i to me cesto u zivotu sje....!
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 8:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

laz i prevaru......... Crying or Very sad
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 12, 2005 10:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osetljiva sam i kada mi uputi samo jednu pogresnu rec...jedna je sasvim dovoljna..jer mislim da to ne zasluzujem...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Mistress
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 70
Mesto: Zadar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 15, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osjetljiva sam kad me zadirkuje kad sam ionako dovoljno iznervirana.
npr. jednog 'divnog' suncanog dana moj divni 'prijatelj' mi je bacio mrtvu pticu (koju je on ubio) na stol. i ja sam bila toliko iznervirana i na rubu placa cijeli dan. i onda izadem s njim, i on mi pizdi u vezi necega- samo sam se rasplakala ko godina. a mislim pa na sto mu ja slicim?

_________________
Ain't gonna waste my hate on you
I think I'll keep it for myself
 
zecica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2004
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2005 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne bih se slozila u tome da smo veci emotivci,razlika izmedju nas i njih je ta sto mi to vise pokazujemo,a oni to kriju.Ja sam veliki emotivac,samo sto to malo njih zna,trudim se da to dobro,dobro sakrijem,ali kada mi se sve skupi,onda puknem.
 
Devojka1986
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 23
Mesto: Malme,Svedska -> Nis,Srbija

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 7:19 pm    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

najvise sam osetljiva kada me neko jako uvredi..to tesko da odem dalje i da zaboravim ili da oprostim
 
gedzo007
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 60

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 598
Mesto: Vrbas

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

njvise sam osetljiv na laz to nikako ne mogu da oprostim

_________________
BiLo_KuDa_Zli_Kum_SvUdA
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 17, 2005 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
a nashta niste osetljive.....uhh


..tako nekako Embarassed Laughing !!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
sfingajn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2005
Poruke: 12
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 19, 2005 3:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa devojke, nije valjda da nikada niste videle tipa koji place?! Pa oni su jos gori od nas. Kad se rasplacu ne znaju da stanu. Kao bebe su.

Ja se trudim da ne pokazujem osecanja. Ne zelim da se neko sladi time sto vidi da me nervira. Pogotovo ako je to neka ne bitna osoba. Bas naprotiv, ako neka ne bitna osoba pokusava namerno da me iznervira, ja se samo smejem. E a onda se druga strane nervira jos vise, jer mene to ne pogadja. I zasto bih uopste trosila zivce na neke ne bitne likove?! Mogu da me povrede samo meni bliske osobe. A oni naravno ne zele da me povrede. U principu, znam jako dobro da se iskuliram, i da ignorisem zlurade komentare na moj racun. Ma neka prica ko sta hoce. Samo su ljubomorni. Ma neka crknu.

_________________
sfingajn
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> koliko smo i na sta osetljive? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon