www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koliko smo i na sta osetljive?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 24, 2004 10:42 am    Naslov poruke: koliko smo i na sta osetljive? Na vrh strane Na dno strane

Cinejnica je da su zene..mislim na ce zenski pol prilicno osetljivije od muskaraca..sta vas kao njegove pripadnice najvise moze pogoditi...


_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 24, 2004 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo da pocnem ja, mozda sam presiroku temu otvorila...da li je to neki postupak vase prijateljice, momka, muza..roditelja...ili cega vec..dajte uzdam se u vasu osetljivost... Sad

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 24, 2004 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve mi diraj samo fakultet ne!! nervira me kada me oni koji nikada fakultet u zivotu nisu videli pocnu da drze predavanja kako fax mora da se zavrsi, kako je tesko ali mora da se uci, itd.- moj fax- moj problem Mad

osetljiva sam na to kada mi keva komentarise decka- ovaj je dobar, ovaj je uzas, ovaj odlican- k'o da njoj treba da se svidja, a ne meni, pa jos komentari tipa "ja sam svog odabrala, a ko zna kakvog ces ti da nadjes", i ostali komentari za izlaske, garderobu, itd...K'o da nemam licnost i ne umem da odaberem sama Confused


pogadja me kada mi najcesce neka (ne)poznata devojka za glavu visa od mene kaze "jaooo, kako si mala" (162 cm)- sto njoj smeta moja visina?!

i osetljiva sam na svakakve komentare, najcesce ljudi koji me dobro poznaju, cesto ne znam ni kako da reagujem Sad al' se snalazim nekako Laughing Laughing


ps. a rekla bih da smo mi zenske najosetljivije na fizicki izgled !!! secam se koliko me je pogodilo u V razredu kada je jedan drug rekao za mene da sam "daskara", a u VIII sam cula komentare da sam "sisata" Laughing Laughing Laughing

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!


Poslednja prepravka: Kaliopa datum Uto Apr 19, 2005 3:59 am; ukupno izmenjena 1 put
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 24, 2004 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo zvoncice... Very Happy gde su ostale..da ne mislite da ja nisam osetljiva , evo sta meni smeta..kada mi ljudi govore da sam isuvise popustljiva prema mojoj klinki, da ne umem da je vaspitam kako treba i da ce mi se jednoga dana popeti na glavu..pa iako znam da je istina, takvi me komentari ubijaju u pojam...
ili kad mi neka drugarica kaze..ne mogu da shvatoim da toliko godina radis a nisi ustedela dovoljno para da kupis stan..a ja skrenem..ne mogu da ustedim za obicne zlatne mindjuse a ona mi ispira mozak....
au hajde da ostavima mlo prostora i vama....
e da jos nesto...kad mi neko kaze,"e hvala bogu da si se malo ugojila ,sada barem nisi vise neuhranjena"..a ja skrenem...pa ja sam vecito na nekoj dijeti a oni mi kzu da sam se konacno ugojila... Crying or Very sad

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2004 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie, na ovom sajtu sam izgleda samo ja "osetljiva" Rolling Eyes

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 29, 2004 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuu nisi samo ti.
ja sam jako osetljiva u svemu.
slaba sam na losim stvarima, ne fali pi puno da zaplacem. Confused

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
Darka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 42

Datum registracije: 23 Jul 2004
Poruke: 2720
Mesto: tude-vude,kojekude

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja sam velikiiiiiii emotivac i svasta nesta mene pogadja...i nije to bas najoblje ,al sta cu iz ove koze se ne moze...I mrzim sto me oci uvek odaju,sto mi suze krenu kad ne treba,sto se zaplacem cak i dok gledam najgluplju mogucu ljubavnu scenu...!!!!!!!!!!!!

_________________


Ne mislim da mislim da ne mislim!!!!!!!

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2005 9:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tebe odaju samo oci..a mene sve zivo...i ko me ne zna cita me ko otvoren bukvar..nazalost..no vidim da ovde nema nesto jako puno emotivaca te odoh i ja...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 11, 2005 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm..odakle da krenem. Kompletna i bliza i dalja rodbina je u stanju da me rasplace koliko umeju da budu bezobrazni. Do pre 2 godine sam bas bila prava buca i neverovatno je kako su svi mislili da je bas simpaticno zajebavati me.
Kada sam bila klinka ubijala su me u pojam pitanja tipa `kako se ti ljubis sa tomfiksnom protezom`.
Sada sam nekako mnogo jaca nego sto sam bila. Jedino u ONIM DANIMA sam u stanju da se uvredim i rasplacem ako mi stave solju caja pogresno okrenutu.inace sam ok...

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Miss Nikakve Sanse
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1596
Mesto: Zagreb :)

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 13, 2005 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... čisti emotivac... nešto poput moje Snajkice Mr. Green... cmizdrim samo tako i to najčešće na gluposti... onda kad treba, kad se radi o "životu i smrt" ćutim k'o zalivena... ebem li ga...

... komentari na fizički izgled i kojekakvi nadimci me ne diraju... od kad znam za sebe svi me zovu Mala, Mali, Malena, Shorty i tako to... (to zbog moje zavidne visine Mr. Green)... a i prezime mi je "super" nastade iz njega 1001 i jedan nadimak Rolling Eyes...

... naaaaaaajviše me nervira to što meni dragi ljudi imaju neku potrebu da mi svakodnevno nabijaju na nos činjenicu da previše trošim i kupujem gluposti... (kao da ja to ne znam Rolling Eyes)... istina je da potrošim sve što zaradim, al' novac i jest' za tu svrhu Mr. Green... zar ne Question...

_________________
:93: Mi plešemo... la la lala... cijeli dan i noć... :93: :50:
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ja sam osetljiva,mislim ko nije..samo sto to neki pokazuju vise od drugih!

mene pogodi i najveca sitnica ,potpuno beznacajna stvar,neka rec,recenica,u odredjenim trenutcima neciji stav(a ja ocekujem suprotni)
ali naucis da zivis sa tim...nekad ti padne teze nekad lakse,al sta ces..

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
jelence18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam bas tip koji lako zaplace ali kada se to desi u stanju sam da ih sve poubijam...mrzim kada mi moji nabijaju na nos sta su moje obaveze i kako trebam ovo ili ono uraditi...fuuuj...ne podnosim naredjivanje:))..hehe a vi kao podnosite, jel...inace izvede me iz takta moj takoreci prijatelj kada me cita kao otvorenu knjigu...posizim kada neko provali u moje misli sto on cesto cini..pitam se kako samo zna:)....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> koliko smo i na sta osetljive? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon