www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vuco
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neznam kakav je lik ali mi se svidja njegov glas.
Ima dobre pesme, moja omiljena je duet sa Dzejom / Ne pitaj me !


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 4:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vucin prijatelj zbog tračeva o vezi sa srednjoškolkom učenika udario šakom u glavu


SINIŠA VUCO i njegov prijatelj prošlog petka ujutro dočekali su ispred splitske Srednje birotehničke škole učenika četvrtog razreda te škole, koji je nakon razgovora s Vucom od pjevačevog prijatelja "zaradio" šaku u glavu.

Naime, poznati pjevač je s učenikom želio porazgovarati oko ogovaranja Vucine veze sa 17-godišnjom učenicom te škole, a tijekom kraćeg razgovora, odnosno prepirke, muškarac koji je bio u Vucinoj pratnji zadao je učeniku udarac šakom u glavu.

Kako doznajemo od glasnogovornice splitske policije Marine Kraljević-Gudelj, policijski službenici tijekom dana su obavili obavijesne razgovore s odgovornim osobama škole.

"Slijedi daljnja obrada, planiramo još nekoliko obavijesnih razgovora." - dodala je Gudelj u razgovoru za Index.

Glasnogovornica splitske policije nije mogla potvrditi jesu li dvije osobe odgovorne za incident ispred škole bile na obavijesnom razgovoru.


index.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vuco je ocajan,mislim da taj ni sam nezna u kom je fazonu i sta voli,uzasno mi je neuredan i skrnav,frizura mu je uzasna....

_________________
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne podnosim ga
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dalmatinka, a ne zna ko je Vuco... nevjerojatno Mr. Green

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm.. pa na ovoj slici ga ni rodjena majka nebi voljela... al ima dobrih pjesama.. Jedna od mojih najdrazih je.. "Nisi ti od jucer" a nije mi losa ni "podigla iz pepela"..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima par OK pjesama,al sklon je nekulturnom ponasanju,a to ne volim nikako.

Al dobra mu je "podigla me iz pepela."

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam par njegove pesme, nije to moj svet, ali mi je on na neki nacin cool, tera svoj fazon, ne uklapa se u nikakav klise..makar je iskren ono sto misli to i kaze... ne kao ove "zvezde" sa granda....ljigave(cast izuzecima..ako ih ima).

Nismo mi svi isti... Vuco nedaj se
Wink
 
vesnabgd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme necu komentarisati...jer ih nisam cula...
ali imala sam nepriliku da sedim za istim stolom sa njim...
Jako je neuredan i nekulturan...nema postovanja...ma uzas
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jel to onaj Caisser Shtrasse(kako se vec pise..? Embarassed )

_________________

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Katastrofa od covjeka..jedan nekulturni perverznjak i olos Twisted Evil

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Vuco Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon