www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NFS Most Wanted vs NFS Carbon
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 3:45 pm    Naslov poruke: NFS Most Wanted vs NFS Carbon Na vrh strane Na dno strane

Sta vi mislite?
Ja mislim da je carbon dizajniran previse arcade style. Grafika mi se ne svidja, izgleda previse plasticno. Moj pc moze da radi na max resoluciji sa af i aa enabled jer imam 7900GT, ali ipak mislim da most wanted izgleda bolje. Carbon ima dosta novih auta, ali ipak nije toliko lep visualno kao most wanted.

p.s. Drift je katastrofa u carbon.



_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Re: NFS Most Wanted vs NFS Carbon Na vrh strane Na dno strane

Pa neznam sta bi rekao Carbon je dobar.
Ali i Most Wanted je dobar takodjer.
Ali Carbon je ipak noviji i meni se malo ali samo malo vishe svidja
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se carbon i ne bih se slozio sa tobom da je drift katastrofa. Glas dajem carbonu...

_________________
 
Dread Lord
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 378
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Carbon je za nijansu bolji Wink
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 11:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja glas dajem Most Wanted-u za sada, dok ne posvetim vise vremena Carbonu.

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...Nisam dovoljno igrao Carbon tako da jos uvek ne mogu da dam neku konacnu ocenu...Za sada vise mi se svidja Most Wanted ali mirise mi da ce ovo biti mrtva trka...Videcemo...

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa evo ja sam je napokon nabavio i mogu vam reci mnogo je laksa od most wanteda.Za nijansu bolje izgleda graficki al je zato mnogo zahtevnija.I ima mnogo vise automobila sto je 1 veliki +.A i svidja mi se sto sam mogu da pravim spojlere.

ocene
Carbon most wanted
zahtevnost - +
broj automobila + -
grafika + -
tjuning + -
realnost* - +

*-i jedan i drugi nastavak su tipicne arkade s tim sto mi je most wanted malo reaalniji cini mi se....
Sve u svemu i MW i C su iste igrice sao sto je u C fakticki malo unapredjen MW.Znaci nema nista novo osim velikog broja automobila........I da u C se manuelni menjac (posto ja igram samo s manuelnim) totalno glupo ponasa dok je to mnogo bolje bilo odradjeno u MW...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni se sviđa što se spojleri mogu podešavati, ima zanimljivih stvari, ali je malo prelagana možda, super je trka niz planinu, drift je dobar ali malo prezahtjevan.
Volio bi da ima malo i trka po danu, kao i most wanted, policija mi je glupa totalno jer samo mene juri pored svih i tipično za ovu igru je da koliko god dobro vozio nikad ne možeš biti predaleko od protivnika.
Najviše volim trku kad se mjeri brzina na pojedinim djelovima. mnoštvo auta je veliki plus, jedino mi nedostaje staro dobro uređivanje gepeka sa mjuzom i drugim stvarčicama...

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
I meni se sviđa što se spojleri mogu podešavati, ima zanimljivih stvari, ali je malo prelagana možda, super je trka niz planinu, drift je dobar ali malo prezahtjevan.
Volio bi da ima malo i trka po danu, kao i most wanted, policija mi je glupa totalno jer samo mene juri pored svih i tipično za ovu igru je da koliko god dobro vozio nikad ne možeš biti predaleko od protivnika.
Najviše volim trku kad se mjeri brzina na pojedinim djelovima. mnoštvo auta je veliki plus, jedino mi nedostaje staro dobro uređivanje gepeka sa mjuzom i drugim stvarčicama...
mani najvise u svvim novijim serijalima fali to sto visse nema kamera(pogled) iz automobila,sto nema slika i video snimaka automobila sto je bilo u prvim NFS-ovima.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
mire007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Dec 2006
Poruke: 5
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma kakav carbon most wanted je zakon.
Most wanted ima neku logicnu temu i cilj. 8)

_________________
zivot je kratak zato ga zivi brzo
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mire007 je napisao/la sledeće:
Ma kakav carbon most wanted je zakon.
Most wanted ima neku logicnu temu i cilj. 8)

Pa dobro...Nije da Carbon nema sve to ali u MW-u je to znatno bolje uradjeno...

_________________
Master
 
$dzoni$
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2006
Poruke: 134
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Carbon je mnogo bolje uradjen.Istina je da je grafika u MW bolja ali po meni bolji je CARBON.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> NFS Most Wanted vs NFS Carbon Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon