www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojim sportom se bavite??
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....sedamnaest (i brojem 17 Mr. Green ) godina ova lady je aktivno igrala odbojku...to je za mene, uz plivanje, najlepši sport svih vremena....jer ti treba sve: i brzina, i snaga, i da iz mesta skočiš u vis, i da potrčiš ili se zaustaviš odjednom....a onda posle jedne glupe saobraćajke u kojoj je stradalo koleno, a već se prišunjale i godine, završi se moja karijera.....
....godinu dana sam išla 3 puta nedeljno na aquabik, sjajna stvar za dame...
....a sada odem veoma često na trčanje oko Savskog jezera, na čuvenu Adu ciganliju ili na vožnju bajsom, ponekad se iz zezanja popnem od podnožja do vrha Avale ili prepešačim od Banovog brda do Banjice....a isto desno koleno je ovog puta zarobljeno gipsom Crying or Very sad



_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 4:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam trenirao vateropolo i karate 7 godina, plivanje 3 pre vaterpola i karatea.

I ostale sportove tu i tamo. Ali skoro sve sprtove sam obisoi nije dan mi se nije svodeo.

_________________
 
WiseDog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Atina SRBska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo sta sam trenirao ..... neke dosta uspesno,ali sada samo taekwondo ...... leti pichim basket i odbojku ....

taekwondo treniram aktivno i profesionalno .....

_________________
..:: Crna Gora I Srbija, To Je Jedna Familija ::..
..:: Jedno Mi Je, Unisticu Te ::..
..:: I Opet Ce, I Opet Ce, Robovati Nece ::..
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenirao fudbal (bio golman) 8 godina,odbojku (srednjak i primac Rolling Eyes ) ukupno dve godine kada se sve skupi....a od proslog leta sam poceo da treniram vijanje devojaka Twisted Evil .
Jos malo pa cu da predjem u prvu ligu Laughing
 
WiseDog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Atina SRBska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 05, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U bre druze,pa tu ti je selekcija opasna,pogotovo ako postanes profesionalac ...... nadam se da ce te profi vode usreciti , ali i konkurencija ubija ......

Drzim se ja tabanja,i ove moje zenske Smile

_________________
..:: Crna Gora I Srbija, To Je Jedna Familija ::..
..:: Jedno Mi Je, Unisticu Te ::..
..:: I Opet Ce, I Opet Ce, Robovati Nece ::..
 
beckham
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 124
Mesto: Pancevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 15, 2005 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja treniram vaterpolo vec 5 godina,jedini uspeh druga liga,posledice:ceste povrede od kojih constantna povreda ramena,cesto dobijanje batina pod vodom,gubljenje zivaca i svakodnevne svadje sa trenerima...
Tako da planiram da zavrsim karijeru,mada ne znam ni koliko je to pametno???
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa trenirao sam stoni tenis , vaterpolo, stilsko plivanje i odustao od svega
pa sad sam sebe treniram s biciklom.....svaki dan po 20-ak km.barem....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Pink Panter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 151
Mesto: Frankfurt na Majci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 16, 2005 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treniram od 6-te godine fudbal, bez prestanka. A pored fudbala, malo basket i rukomet. A, da, treba napomenuti da sam skoro 20 godina igrao i folklor(ali mi je fudbal uvek bio na 1. mestu)
 
mase
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi mi fudbaleri propali fudbaleri prekinemo na vreme.Sad se bavim sportom"brzo ispijanje piva"
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam vaterpolista,jest da sam u penziji ali mi je srce ostalo u vodi i uvek ce biti!!!! najjaci sport najpogodniji od svih za izbacivanje negativne energije
 
SerbianGhost
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 15 Feb 2005
Poruke: 55
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kosarka rekreativno.
Ranije fudbal aktivno ali odustao zbog uslova rada.
 
zxcvbnm
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mene su svi sportovi ok ali najvise vollim basket i fudbal bavim se sa fudbalom ali i basket jako volim.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kojim sportom se bavite?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 48, 49, 50  sledeća
Strana 2 od 50

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon