www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojim sportom se bavite??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ah trenirah i tenis i odbojku i karate i ko zna sta jos ali vec 4 god treniram vaterpolo i mogu vam reci da je to po meni najbolji sport na svetu.Nije smoren kao plivanje (mada i to volim jako) nego ima dinamike i sto je najvaznije ima LOPTU

 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vanjuska - DiscoSTY? Jesi mi napisao engleski???
 
svrcaNS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Feb 2005
Poruke: 9
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 25, 2005 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovako: trenirao sam gomilu sportova ali sve je to bilo kratko u vremenskom periodu....
ne zbog povreda vetj zbog raznih sranja koja su se deshavala...sa klubom...ekipom...vremenom...i tako...
najvishe sam se zadrzao na vaterpolu ali i to je pooklo iz istih gore navedenih situacija
Sada trenutno samo ponekad odem na bazen ili klizanje a ovako....atraktivno nishta....mada...i atletika je bila jako dobar period!Smile
 
vlada-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

basket 6 godina , sada plivanje ...
 
adi_tz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 20 Dec 2004
Poruke: 10

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenirao sam fudbal dok se nisam prvi put povrijedio
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kickbox ali mislim preci na mma
 
Plavi10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 14

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenirao sam sve i svasta - a najduze se zadrzao u stolnom tenisu ( 6godina ) i nakon toga 4 i pol godine u nogometu. Danas, sa 25 god. igram amaterski mali nogomet / a ponekad i veliki za firmu.

Zao mi jer nisam imao dovoljno volje sa 18 god. odluciti dali i dalje trenirati ili ne?!
Nije mi se dalo trcat' ... pa me trener otjerao Sad
 
radebos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam trenirao fudbal a sad kosarku. u noj sam se pronashao
 
marusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 10
Mesto: slovenj gradec

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne trenirala niata jer nemam vremena. vec sam pokusala rukomet ali nije ni alo dobro.

_________________
Palim se na tebe...
 
teletabis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam sedam godina trenirala odbojku ali sam prestala pre 2 godine.Morala sam da se opredelin izmedju odbojke i skole a meni je ipak skola na prvom mestu. Exclamation
 
tova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Feb 2005
Poruke: 9
Mesto: Doboj

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

8) [color=black] [/color] Uspjesno igram hudbal u jednom malom [B][color=red]SRPSKOM[/color][/B] klubu iz Doboja.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od 7. do 19. godine sam igrao fudbal u 3 klubova, godinu-ipo sam igrao za jedan klub kao pomocni centar u basket a za taj isti klub sam bio aktivan i u stolnom tenisu (MTV 1846 Stuttgart).

U medjuvremenu sam igrao i 2 godine tenis dok sam povredio clan a basket i stolni tenis sam morao da napustim zbog iste ruke, jer sam sve cesce imao bolove.

Danas se ne bavim vise sportom, jer nemam vreme za to i ostareo sam! Mr. Green

Ponekad jos sa drustvo igram fudbal kad stignem, ali samo kao golman! Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Kojim sportom se bavite?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 48, 49, 50  sledeća
Strana 3 od 50

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon