www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta volite šminkom da istaknete najviše na svom licu?
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Šta volite šminkom da istaknete najviše na svom licu? Na vrh strane Na dno strane

Devojke, kada se šminkate sigurno na određenom delu lica provedete najviše vremena?! E sad, da li su to oči, usta, obrazi ili nešto drugo ? Šta volite najviše da istaknete?
Ja volim najviše da ističem oči i jako puno vremena se zadržavam na očima, ostalo sve stavim na brzinu! Wink Very Happy


 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oci tekodje. Shocked

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

usne Wink ...

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oci i usne.......... Mr. Green

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 11:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ja volim najviše da ističem oči i jako puno vremena se zadržavam na očima, ostalo sve stavim na brzinu!

i ja...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
nenica1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 221

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

takodje oci!
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se retko kad shminkam,ali kad se shminkam,takodje volim da istaknem ochi i to nekim luuudim bojama... Wink
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najviše pazim da mi je puder dobro razmazan i da mi je boja kože ujednačena. A onda na red dolaze oči i usne, ali i ne moraju. Puno mi je važnija podloga.
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Retko retko kad se šminkam, a onda je to nešto recimo diskretnije ... možda jedino volim da maskara bude baš baš... ovo ostalo izbegavam.
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oci i usne.... Laughing

_________________
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim da istaknem svoj oblik usana..
 
Goga_16
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 5:45 pm    Naslov poruke: oči... Na vrh strane Na dno strane

i ja također najviše istaknem oči jer su lijepe!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Šta volite šminkom da istaknete najviše na svom licu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon