www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Medijacija
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  

Znate li sta je medijacija?
DA
85%
 85%  [ 6 ]
NE
14%
 14%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 7

Autor Poruka
KALANJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Nov 2006
Poruke: 11
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Medijacija Na vrh strane Na dno strane

Dobri moji i postovani, interesuje me koliko znate o medijaciji i da li ste uopste culi za taj pojam. Ne brinite, nije meditacija, sekta ili tako nesto nego seo programa ucenja nenasilne komunikacije, nesto sto ce nam svima doneti BOLJE SUTRA! 8)


_________________
BOLJE SE KAJATI ZATO STO SI NESTO URADIO, NEGO ZATO STO NISI!!!
*KALANJ*


Poslednja prepravka: KALANJ datum Sre Nov 08, 2006 9:36 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 8:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam stavio da jer sam skoro saznao nesto po malo o medijaciji al nissam bas puno upucen u nju....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
valisboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 59

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo bi lepo da malo više napišete o meditaciji, da i mi koji nismo obavešteni saznamo nešto o tome!!! Smile
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

medijacija (nl.mediatio)
posredovanje, posredništvo; muz.zastoj pri pevanju u sredini stiha
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam što je meditacija Laughing ali ne prakticiram je
 
KALANJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Nov 2006
Poruke: 11
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobri ljudi, jos jednom ponavljam, nije meditacija nego medijacija!

Medijacija je posredovanje izmedju strana u sukobu. Medijator ne procenjuje ko je kriv, ne sudi, ne brani, ne napada, on samo pomaze da sukobljene strane zajednickim snagama pronadju odgovarajuce resenje za obe strane.

U Beogradu je osnovan prvi omladinski centar za medijaciju "ETOS" na nivou Srbije i Balkana.

toliko za sada, ako Vas jos sta interesuje pitajte

_________________
BOLJE SE KAJATI ZATO STO SI NESTO URADIO, NEGO ZATO STO NISI!!!
*KALANJ*
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odličan korak napred Smile Komunikacija nam je nažalost i dalje slabija strana.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Medijacija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon