www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opravdanje na netu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 23, 2009 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslato Very Happy


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 23, 2009 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumo, sram te bilo


off topic Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Trufnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2009
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 11, 2009 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi pomagajte! Hitno mi treba neko lekarsko opravdanje za teritoriju Beograda. Ako bilo ko ima nesto bila bih mu jako zahvalna da mi posalje Smile

Moja adresa je trufna@hotmail.com
 
alleksa91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Nov 2008
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 7:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja za DZ Palilula.Ako nekom treba nek mi kaze,pa cu mu poslati........
 
Trufnica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2009
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 17, 2009 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba meni, ali sad vec hitno! Imas moju mail adresu u prethodnom postu, pa ako hoces, posalji... Unapred hvala
 
Lakish1989
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Apr 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 17, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eeeeeee hitno sto pre mi posaljite opravdanje za bilo koju opstinu na jovanovic89@yahoo.com ...hvala unapred
 
sixx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 1
Mesto: Starcevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 19, 2009 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni hitno treba opravdanje za Pancevo ako neko ima nek posalje na apa_st@hotmail.com. .Hvala unapred. .PozZ
 
<<-_->>
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 02 Feb 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alo ljudi nemoj te da se za*ebavate sa tim stvarima. Ako vas uhvate da ste doneli lazno opravdanje jednom recju na*ebali ste. To se zove falsifikovanje potpisa, pecata. Nastavnik moze da nazove taj dom zdravlja koji ste falsifikovali i da kontaktira potpis doktora koji ste kopirali i on moze da podnese krivicnu prijavu protiv vas ,odnosno ako ste maloletni protiv vasih roditelja!!!!!!!!!!!!! Ali zato ja imam najstroziju razrednu u skoli i moj ortak KOPIRAo opravdanje u crno beloj boji i ona LAdno nije izvalila. Retko ko obraca paznju od nastavnika da li je to neki falsifikat!!!!!!!!!!! Pazite kome poturate falsifikate!!!!!!!!!!!

_________________
you'll never walk alone
 
Darko_1980
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jan 2006
Poruke: 1

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 29, 2009 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel moze mala pomoc oko tih opravdanja,zivim na opstini opsini Vozdovac ima li neko opravdanje iz neke zdravstvene ustanove sa tog podrucja? Moj mail je darko.mijailovic@gmail.com..
Unapred zahvalan.
 
Dwarf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 15 Maj 2009
Poruke: 3
Mesto: Vranje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 18, 2009 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kao i sto su pre rekli odite kod doktora izmislite neku pricu da vas boli stomak da ste povracali .... a kad se sve to zavrsi potrazite opravdanje ... Smile

_________________
wowplayer
 
mkovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Okt 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 1:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pomagajtee moram do srede predam opravdanja neka idem u srednju! ako neko ima oravdanja nek mi poslaje na zemun_forever@yahoo.com hvala u napred pozzz
 
SchoolBreak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2009
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 2:33 pm    Naslov poruke: help! Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka je napisao/la sledeće:
poslato Very Happy




jel imash neshto za mene...?
plizzzzzzzzzz...
BG...?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Opravdanje na netu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 4 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon