www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opravdanje na netu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poslato Embarassed Mr. Green


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
SchoolBreak
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2009
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 29, 2009 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti puno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
vrisak3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Maj 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam skenirao opravdanje, izbrisao sam datum u paint-u i odstampao.pecat je bio ok nista se nije primecivalo i niko nije izvalio da je falsifikat Very Happy Razz
 
opravdanje:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2009
Poruke: 98

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koliko je još aktuelna tema, ali trebalo bi mi jedno opravdanje ako može.. Smile
 
lotika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2009
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I meni treba najhitnije saljite na jasminapet@sezampro.rs .......Hvala unapred.......
 
Lana_94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 13, 2009 11:26 pm    Naslov poruke: Re: Opravdanje na netu Na vrh strane Na dno strane

unop je napisao/la sledeće:
Molim vas hitno mi treba;
Pre par godina na internetu je moglo da se nadje lekarsko opravdanje sa pecatom iz doma zdravlja u bg-u za download.Da li neko zna na kom sajtu ili mozda imate u kompu?Hitno mi treba!!!!!!!!!!!

e ima to moja drugarica kad prebacim upload-ovacu ti
 
lotika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2009
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 14, 2009 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lano ajde ako mozes sutra to da nabavis,treba mi za prekosutra,pa mi posalji ili preko privatne poruke ili na mail,molim te,ili bilo ko drugi,stvarno mi je najhitnije...... Embarassed
 
maki991992
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Apr 2007
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 14, 2009 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ljudi moze za Loznicu na maki991992@hotmail.com

hvala unapred Very Happy Very Happy
 
lotika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2009
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 14, 2009 9:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nastasenjka,hvala ti punooooooo,odavde do neba,spasla si me,velikoooo hvala...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 15, 2009 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za loznicu nemam, samo bg...sorry Neutral

nema na cemu Very Happy

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
stemilic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Okt 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 17, 2009 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ljudi moze za mene jedno , treba mi bas hitno stemilic@gmail.com.. hvala unapred Very Happy Embarassed
 
SGF92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2009
Poruke: 4
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 19, 2009 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li bi neko bio voljan da i meni pošalje na adresu serbianbeast92@gmail.com ? Lokacija je Novi Sad...
Hvala puno...
Exclamation
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Opravdanje na netu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 5 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon