www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Voce + jogurt
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~
::  
Autor Poruka
enna777
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 705
Mesto: ~*~u njegovom srcu~*~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 4:17 pm    Naslov poruke: Voce + jogurt Na vrh strane Na dno strane

Po meni su voce i jogurt dobitna kombinacija.... Uzmite na primer 1/2l ili 1l jogurta, i u to naseckajte jednu manju jabuku, jednu bananu, par jagodica, bilo sta sto imate od voca sto volite (osim lubenice - ne ide nikako). Ostavite u frizideru nekih pola sata da voce upije jogurt. Bice vise nego preukusno!

p.s. to moze da bude super kao vecera, ako ne jedete isuvise kasno, a ne zelite da se tovite kobasicama, slaninama, masnim krompirima itd...



_________________
xxx by enna
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikada nejedem jogurt i voce zajedno samo odvojeno
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I za mene je to dobitna kombinacija, najviše volim bananu umakati u jogurt

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uglavnom jedem vocne jogurte,ali voce i jogurt nikako Neutral
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prosto obozavam takve kombinacije

_________________
can't stop my spinning head
 
mariolina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 13 Jun 2004
Poruke: 84

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 9:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise volim jogurt sa cokoladom, ali i vocne ne zaobilazim Smile Izuzetno mi prijaju, posebno leti Smile
 
kerfija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: jogurt Na vrh strane Na dno strane

Jas go sakam ovosniot jogurt so ovesne pahuljice stavam banana jabolka i sok od portokal toa e navistina zdravo ova e za ljubitelite na zdrava hrana.
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na savetu, probacu!

_________________
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e to jos nisam probala...ja sam zavisna od vocnog jogurta...moracu i ovo da probam...

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 05, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam vočni jogurt Very Happy
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 12:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam probala odvojeno voce i jogurt ali cesto pijem vocni jogurt, ovaj kupovni, od jagode

prosto sam se navukla na njega

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
EVIL ANGEL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Okt 2007
Poruke: 154

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

voce i jogurt odovojeno jedem...jedino kad uzmem vocni jogurt tad mogu Laughing

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Dezerti ~ -> Voce + jogurt Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon