www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

AGP graficka
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
zagortnskk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 18
Mesto: KAC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: AGP graficka Na vrh strane Na dno strane

koju agp graficku se isplati kupiti za 100 i kusur evra?


_________________
Bog je stvorio coveka jer mu je bilo dosadno. Zenu je stvorio jer je coveku bilo dosadno. Sada: zene dosadjuju muskarcima, muskarci zenama, a svi zajedno Bogu...Naravoucenije: kada ti je dosadno redjaj pasijans.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj o tome i ja razmisljam(jer hocu da promenim 6600) za oko 100e imas 7300gt samo sto je malo teze naci a i jako je velika razlika u brzini u zavisnosti od proizvodjaca(asus,gainward,gitabyte,msi,...) mada imas i 7600gs koja je dobra kartica...sto se tice atija tu bogami on ja malo skuplji i tu npr imas x1600pro za nekih 130-ak e....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam isti problem - AGP. Najaca kartica u agp varijanti na trzistu kod nas je MSI 7800GS (oko320e), Point Of View 7800GS (oko280e). 7600GS kartice kostaju oko 130e ali ako je kupujete obratite paznju na memoriju koja se na njoj nalazi i kolika je radna frekvencija kartice (gpu i memorija).Neke 7600GS su sa DDR2 memorijom a neke sa DDR3.Naravno da je bolja i brza DDR3 memorija. Postoje i 7600GT modeli u agp varijanti ali mislim da ih kod nas nema. 7600GT bi bio najbolji izbor, ali i cena je malo veca od GS.

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 08, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

N_E_R_O_N je napisao/la sledeće:
Ja imam isti problem - AGP. Najaca kartica u agp varijanti na trzistu kod nas je MSI 7800GS (oko320e), Point Of View 7800GS (oko280e). 7600GS kartice kostaju oko 130e ali ako je kupujete obratite paznju na memoriju koja se na njoj nalazi i kolika je radna frekvencija kartice (gpu i memorija).Neke 7600GS su sa DDR2 memorijom a neke sa DDR3.Naravno da je bolja i brza DDR3 memorija. Postoje i 7600GT modeli u agp varijanti ali mislim da ih kod nas nema. 7600GT bi bio najbolji izbor, ali i cena je malo veca od GS.
e kako bi se ja dovatio te 7600gt samo kad bi je nasao

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino da ti neko poruči preko interneta.Mislim da je proizvođač te 7600GT AGP - BFG, a ako ne onda malo pretraži net.

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

N_E_R_O_N je napisao/la sledeće:
Jedino da ti neko poruči preko interneta.Mislim da je proizvođač te 7600GT AGP - BFG, a ako ne onda malo pretraži net.
ma ima gigabyte i gainward ih prave al to ne dolazi na nase trziste... Sad

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leadtek je za jugino trziste ako me memorija dobro sluzi. pogledajte te varijante.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice ATI X1300, a sto se tice NVIDIA 6600GT!
 
GolmanBoki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi ti preporucio nvidia 6600 GT marke koje pronadjes
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GolmanBoki je napisao/la sledeće:
Ja bi ti preporucio nvidia 6600 GT marke koje pronadjes
alo ljudi zastarela tema ako ne vidite... Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
gerat
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 25, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koja je najjaca AGP graficka koja sada moze da se kupi, posto su sada skoro sve PCI express?
 
marko14
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 13 Avg 2006
Poruke: 1263
Mesto: Somewhere

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li je bas najjaca, ali medju jacim AGP grafickim je ATI Radeon 9800 Pro
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> AGP graficka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon