www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vam se desilo? Uhvaceni na delu?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajme...ne podsečaj me na tu bruku.... Embarassed Embarassed Embarassed


_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.


Poslednja prepravka: LA*PERLA datum Sre Jul 11, 2007 2:16 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spojih temu chlanice XxIvYxX sa vec postojecom. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Nije mi se desilo...
ali je bilo par rizicnih situacija.






tako nesto.....bilo je svasta ali konkretno nije mi se desilo

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Koma73
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 51

Datum registracije: 24 Jun 2007
Poruke: 287
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 15, 2007 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam imao tih problema. Zivim sam od svoje 13-te i uvek sam imao punu slobodu. Ali mi je zanimljivo chitati vashe dozivljaje. Mr. Green

_________________
Dodji sebi dok josh imash kome...
Bolje je ziveti u zabludi, nego u BG...
 
.::CipiRipi::.
divlja macka
divlja macka



Godine: 45

Datum registracije: 26 Maj 2007
Poruke: 1567
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje....

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aime koliko puta i sve murjasi.... Laughing

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da postoji slicna tema... ali ok...

pa ne znam... jedino resenje je da ne radite to kod nje u stanu/kuci ...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zajebano, a?

sta da radis? nista... ne radis nista lose... ako si neko koje "tu"... tj. ako si sa njihovom cerkom iz ljubavi, "ozbiljna veza"... ne bi trebalo da predstavlja nikakav problem...
jeste da je neprijatno... veoma neprijatno... kada bolje razmislim... da ja nekoga prekinem... u zemlju bi propao... mislim da bi mi teze bilo da ja prekinem nego da budem prekinut...
kao da oni neznaju sta vi radite?... sto pre zaboravite na taj neprijatan momenat bice vam bolje...
inace, svi cete se praviti kao da se nista nije ni desilo... dok, konacno taj slucaj ne izbledi...

ako ti je ta devojka "cisto bez veze"... bolje ti je da kupis prnje i da palis...nestanes iz tog okruzenja... mozes da nastradas.

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema 'sta uraditi kada tokom sexa u njenu sobu udju njeni roditeli' je spojena sa već postojećom Wink

Elem, desilo se...neverovatno neprijatan osećaj...a, verujem, njima/njoj/njemu još neprijatniji Neutral Pregrmite dan posle i cimate se svaki sledeći put, mada znate da im/mu/njoj neće pasti na pamet da učine isto...Vreme leči sve Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Učitelj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 11 Sep 2007
Poruke: 5
Mesto: Čačak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to jednom dogodilo. Jako davno, sa prvom devojkom sa kojom sam spavao. Bio sam kod nje i u spavaćoj sobi njenih roditelja nas je iznenadila njena majka. Meni je bilo ... ono... kao "cool" ali mojoj tadašnjoj devojci nije bilo baš svejedno. Kasnije smo više vodili računa, a i njena mama me nekako čudno gledala od tog dana. U nekim trenucima sam pomišljao i da mi se nabacuje ... ali ipak sa ove distance mislim da je to ipak bila mladalačka mašta.
 
ns21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 63
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U akciji, jutarnjoj jednom davno, sad ne bas familija ali devojka s kojom sam delila stan. ne bas prijatno ali preziveh
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 5:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nismo nikad bili prekinuti, al neko je zvao njegovo ime milion puta sa prvog sprata dok smo se "zezali"

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 22, 2008 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sva sreća pa nismo bili nikad uhvaćeni.Dovoljno smo vešti Mr. Green

Ali ne kažem da možda nećemo Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Da li vam se desilo? Uhvaceni na delu? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon