www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naša gaga021 osvojila 11.sprat!Bravo,mala!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
***Srna***
Chilly
Chilly





Datum registracije: 09 Apr 2006
Poruke: 13261

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Naša gaga021 osvojila 11.sprat!Bravo,mala! Na vrh strane Na dno strane

Eh,beše divan dan kad smo se upoznale.. od tad, kad sam upoznala to malo veselo stvorenje, moje srce postalo je još veće..
Čestitam ti i na ovom pređenom spratu i da obavezno ostaneš takva kakva jesi sad!
Bravo, gagice moja, uživajmo i dalje!


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sekice moja, svaka ti cast ! Super ! Zelim da se jos dugo druzimo ovde i uzivo !
Puno te volim ! Sjajna si nema sta ! Ostani kakva si ! Veliki cmokic za tebe od tvoje Ike Wink


 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskrene čestitke od Vile i Lopova. Bravo lipa.



 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gago sve cestitke i od mene... Samo tako nastavi i da se druzimo jos dugo, dugo...

_________________
Happy & Married
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugarice,zaista je divno poznavati te...zaista sam srecna sto sam te upoznala...Wink i nadam se da cemo se jos dugo druziti...Wink cestitam ti na ovom predjenom spraticu...sve najbolje i samo napred...:relips:

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@***Srna*** Jao malena bas sime obradovala za cestitku srce moje malo i meni je srce postalo vece od kada sam tebe upoznala jer si super drugarica i pravi prijatelj drago mije sto te poznajem nadam se dacemo se dugo druziti Razz Wink
@Ivankamaza Moja malena sekice ma tisi moj maleni andjeo moj melem za dusu sta drugo da ti kazem samo da te lolim puuunooo Razz Wink
@vilenjakinja Hvala puno Wink
@slatka_breskvica Nadam se dacemo se druziti jos dugo i jako pozitivna osoba si zadovoljstvo mije da se druzim sa tobom ovde na forumu Razz Wink
@PiNkLaDy drugarice moja hvala ti puno i meni je zadovoljstvo sto sam te upoznala jer si super drugarica i dobar prijatelj i jako pozitivna i vesela osoba:P Wink

Dragomije sto se druzim sa vama jer ste najbolji :redlips2: :redlips2:

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka čast malenaaaaaaaaaaaaaaaaa

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@crnibiser drugarice moja hvati puno Razz Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dragana,

Sve najbolje u daljem druzenju na ovome sajtu i jos mnostvo hiljada poruka ti zeli tvoj drug Bojan iz Kanade.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dani prolaze..a gagica vec stize do 11.sprata...drugarice neka ti je srecan ovaj 11 sprat i da ga sto pre predjes i dodjes na sledeci.. Very Happy Druzenje se podrazumeva...veliki poljubac od Miska :redlips:
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitamo gaga, samo tako nastavi

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 21, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Boky druze hvalati puno druzicemo se jos dugo na ovom sajtu Razz Wink
@miskopisko jao druze moj hvalati puno naravno druzenje podrazumeva druzicemo se jos dugo dugo Razz Wink
@boban11 Druze hvala ti puno Wink

Veliki poljubac sa sve najboljiste Wink :zagrljaj: :redlips2:

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Naša gaga021 osvojila 11.sprat!Bravo,mala! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon