www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Monogamija - Da ili ne?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 3:02 pm    Naslov poruke: Monogamija - Da ili ne? Na vrh strane Na dno strane

Bas sam juce gledala jednu epizodu "Sex And The City" u kojoj je glavna tema bila monogamnost. Sta vi mislite da li dvoje koji su u vezi trebaju da imaju i vise ljudi sa strane sa kojima se vidjaju bez skrivanja, sa njima upraznjavaju seks, itd.


_________________


Poslednja prepravka: Gertie datum Pet Okt 28, 2005 8:25 am; ukupno izmenjena 1 put
 
mauler
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 35
Mesto: Cikago

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme..................svakome svoje meni ne. Kad bih htio da se "gledam" sa vise cura, onda ne bi ni bio u odnosu sa jednom.
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je nesto na foru kao svingeri...........................
pa mislim da je to malo glupo, ali ako covek to voli onda ga ne treba sputavati u tome, neka mu se ispuni zelja......... Very Happy

_________________
 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kakav je par meni se to licno ne dopada vise sam za neke manje igrice

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što da ne, kad zastupamo xomosexualnost zašto ne bismo i monogamiju
(ovo je sve bilo ironično rečeno New Evil )
 
soundvision
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 76

uk.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tko voli nek izvoli... no, ja osobno nisam za to Wink
 
therkon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 17
Mesto: BGD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi sad...
Ti imas muza sa kojim spavas... Pored njega imas i jos pet muskaraca sa kojima isto spavas... Pa stace ti onda muz... Da cuva decu... Mr. Green

_________________
 
lookitj
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 29 Jun 2005
Poruke: 263

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa valjda bi TREBALO da, ukoliko ima ljubavi, jedna zena, sa kojom je stupio u brak, bude sasvim dovoljna. Ali ne kazem da ne treba praviti izuzetke... Laughing Laughing Laughing
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne bih bio u stanju da budem sa vise zena u istom momentu. Garantovano bi mjesao imena i eto problema Wink . Covjek jedva i sa jednom na kraj izadje
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko voli nek izvoli.
Za mene, to je zesca glupost.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
pfckraljpfc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2006
Poruke: 248
Mesto: BP-NS Tu i tamo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jbg svako ima svoje mishljenje,nemam nishta protiv takvih ljudi,shta da im se radi kad to vole!Ja bash i ne volim...

_________________
Partizane Partizane
Partizane jedini
Tebe vole,za te' ginu
Tvoji verni GROBARI!
 
shut_down86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 88

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam licno protiv toga, ali ako neko voli nek izvoli Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Monogamija - Da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon