www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Borat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 4:55 pm    Naslov poruke: Borat Na vrh strane Na dno strane

Najkontarverzniji Film Godine.

Originalni naziv: BORAT: CULTURAL LEARNINGS OF AMERICA FOR MAKE BENEFIT GLORIOUS NATION OF KAZAKHSTAN
Režija: Larry Charles
Uloge: Sacha Baron Cohen, Pamela Anderson, Ken Davitian

Kazahstanski TV voditelj, Borat, odlazi u Ameriku sa zadatkom da napravi izveštaj o “najvećoj zemlji na svetu”. Sa ekipom snimatelja i tonaca on se sve više interesuje da pronađe Pamelu Anderson, a sve manje ga zanima zadatak zbog koga je došao.

Oficijalni Web Sajt Borat

Trejler za film Borat






 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo danas sam odgledao film'Borat'i za davanje neke kritike o filmu svakako nisam mjerodavan, moje licno misljenje je da film sadrzi i suvise vulgarnih scena i izraza a da ne spominjem vrijedjanje jedne kompletne nacije, u ovom slucaju Kaza hstana. Svakako stoji cinjenica ako zelite da se dobro ismijete sat i po vremena, necete zazaliti ni za vrijeme ni za novac, posebno sam ja bio odusevljen muzikom koja se provlaci za citavo trajenje filma. Ako pogledate navedeni film, mnogi ce poznati pjesmu koju pjeva Husnija Redzepova[Caj Sukarije] i pjesmu "djurdjvdan" koju pjeva Svetlana Slavkovic. U svakom slucaju pogledajte ovaj film, ali nikako skupa sa djecom. Laughing
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maloprije sam došla iz kina.
Film mi se ne sviđa. Ima nekih smiješnih scena, ali vrijeđa razne nacije i vjere i to me razljutilo Evil or Very Mad i to mi nikako ne može biti smiješno!
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja definitivno moram ici da gledam taj film... vidjela sam neke scene na reklamama i stvarno su da se smrznes Very Happy

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim takav tip filma i sigurno ga necu ici gledati Dovoljno je lose sto cujem i citam o tome nemoram još placati kino ulaznicu da bi se u to uvjerila

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najsmješnije mi je bilo kad je stavio Pamelu u vreću! Laughing Laughing
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jos nisam stigao da ga pogledam, ali tek danas sam saznao da je ovaj covek koji glumi Borata je u stvari Ali G tj.taj glumac koji ga glumi. Wink
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Najsmješnije mi je bilo kad je stavio Pamelu u vreću! Laughing Laughing



Laughing Laughing Laughing .......to stvarno jeste bilo dosta smesno.......nisam vec dugo videla nekog da se toliko uplasio kao ona tada....... Laughing Laughing Laughing

inace sto se ostatka filma tice......razocarala sam se.......mozda zato sto sam puno ocekivala, puno vise intelegentnih opaski i sala......a ovako bezveze...... Rolling Eyes

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, sta ste ocekivali od idiota kakav je Ali G?!
Film je zabranjen u nekoliko zemalja, izmedju ostalih i u Rusiji.
Zaista mi nije jasno dokle ce se neko izivljavati nad drugim ljudima i za to uzimati pare!
Katastrofa!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako zelim pogledati film,jer perziflira sve i svasta,a smatram da Cohen samo pokazuje i prikazuje koliko je ovaj svijet zapravo glup.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
evaporator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Nov 2006
Poruke: 45
Mesto: hfdhfd

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 9:39 pm    Naslov poruke: cool Na vrh strane Na dno strane

film izgleda na prvi pogled bezveze - ali ipak ima inteligentnih poruka...samo se to treba prokuziti

_________________
Zoka
 
tidzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali G je kao "Borat" vodio jednu dodelu mtv nagrada pre par godina...i bio je grozan...ismevao je sve prisutne poznate face...nije mi bilo jasno kako su mu uopste dozvolili da to vodi kad ih je napljuvao sve redom. Mozda ja ne kapiram tu vrstu humora, ne znam. Ipak nema nista gore od onog njegovog prvog filma, posle dve tri prve scene vec mi je bilo muka...ali imam dilemu: ako je to Ali G zasto se po novinama provlaci non stop drugo ime (Sacha Baron Cohen), jel to neka fora? Ili ja tu nesto opasno ne kapiram? Moram da napomenem da ovaj film nisam gledala i da mi se uopste ne gleda.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Borat Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon