www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Duzina kose?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 10:27 pm    Naslov poruke: Re: Duzina kose? Na vrh strane Na dno strane

onako osrdnje duga malo duza neog ono srednje a vidite onu koja je za mne savrsena znali bi ste...

Boja: hehehhe plava (necete vjerovat ali sve do sad su mi bile plave[nisam opsjednut ali kad me takve uvijek zapadnu ] hehehe
P.S po mogucnosti ja de prirodno plava ali takve su rijetke (ali moze i ofarbana ali da to fino izgleda ) Wink Wink


 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni najbolja je neka srednja duzina, kao i stepenasto sisana kosa...

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
Vlada Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 153

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga-crna
 
8ivan9
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 577
Mesto: Nedodjija

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se posebno svidja dugacka kosa ali nemam nista ni protiv kratke ili srednje duzine
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to zavisi od curinog lica...ne stoji svakoj curi svaka frizura: Cool
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga,duga,sto duza.Do dupeta ako moze,ali i onako da je lepa,zdrava.Mnogo je extra kad neka cura ima lepu kosu

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crnu kosu srednje dužine, bitno da cura nema musku frizuru...
 
trriper
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 568
Mesto: Izgubljen negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 28, 2008 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bitno kako devojci ta frizura stoji. Nebitne su i boja i duzina ako je ona lepa sa tom frizurom...

Al ako moze da se bira onda definitivno crvena kosa srednje duzine, malo preko ramena...

_________________
Love is a razor and I walked the line on that silver blade...
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 33

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 24, 2008 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Duga ravna crna kosa mmmmm Cool

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Duzina kose? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon