www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sa koliko godina ste dobili menstruaciju?
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
rozalinda
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 2453
Mesto: ko ce to znati...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: sa koliko godina ste dobili menstruaciju? Na vrh strane Na dno strane

ja sam moju prvu menstruaciju dobila sa 13 godina.a vi?koja je bila vasa reakcija?ja se secam kada je moja sestra dobila menzu pocela je da vristi. Laughing
ja nisam vristala zato sto imam starije sesre pa mi je bilo normalno,a vi?



_________________
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 14 godina.
Nisam plakala ni vristala sto bih??

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
rozalinda
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 21 Jul 2006
Poruke: 2453
Mesto: ko ce to znati...

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sta ja znam sto je moja sestera vristala?valjda zato sto nikada nista o tome nije cula?
vremena su se promenila....

_________________
 
majadim
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2006
Poruke: 751
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam prvu dobila sa 11 godina i pocela sam da placem,nisam znala sta da rdaim,a na maminu izjavu da cu to imati celoga zivota,briznula sam u jos veci plac!hahaha
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he, he....

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ja znam jednu ribu koja je dobila sa 9 god.... E, to je strasno....

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 12....Bilo mi je svejedno, valjda zato sto nikada nisam imala bolove i bila razdrazljiva, ali sam ujedno osecala i neko olaksanje i ponos. Sve na fazon : 'Ah, napokon sam velika Mr. Green "
 
Pooh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 13 god.
Nisam bila iznenadjena, znala sam nesto o tome!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sa 12...nisam se nesto sokirala niti bog zna kako uplasila...znala sam kako to sve ide i valjda sam i ocekivala da uskoro dobijem...sto rece eliot, nekako sam se osecala 'velikom' Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 11 godina.e od tada kad god dobijem imam nenormalne bolove! Crying or Very sad
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

majadim je napisao/la sledeće:
Ja sam prvu dobila sa 11 godina i pocela sam da placem,nisam znala sta da rdaim,a na maminu izjavu da cu to imati celoga zivota,briznula sam u jos veci plac!hahaha


pa nećeš to imati baš cijeli život napustit će te nakon četrdesete Laughing

ja sam svoju prvu dobila s 13.
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvu sam dobila sa 14 godina...Nisam ni vristala ni plakala,samo sam bila nekako pogubljena...Kad su me videle drugarice,odmah su znale.Kao da mi je ne celu pisalo "Dobila sam" Mr. Green
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Necu nikad zaboraviti taj dan,uvek cu se secati...bilo je 25 avgust 1995,imala sam tad 12ipo god...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> sa koliko godina ste dobili menstruaciju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon