www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sa koliko godina ste dobili menstruaciju?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 13..ustala jedno jutro kao i svako pre toga...otisla u wc...i istog momenta pocela da vicem "mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" Laughing Laughing Laughing


_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
jelena_2322
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2006
Poruke: 72

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam dobila sa 13, prvo sam pocela da placem mislim znala sam da morma nekad da dobijem ali ipak mi je nekako brzo "doslo" ali mama mi je rekla da nije tako strasno i da trebam biti ponosna sad sam zena hehe
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U 5 razredu istotako 13 godina !bila sam mnogo tuzna!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U sedmom razredu...skroz sam bila nervozna.Drugarica mi se smejala a ja sam joj rekla:"E videces,ti ces sutra dobiti"
Sutra dan je dosla u skolu i rekla:"Isto sr**je nosimo u gacama..."
Xe,Xe,Xe...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
mostarka_78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2005
Poruke: 49
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 14 godina
 
Rebel with reason
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 21

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sa 12 cini mi se...plakala kao luda!

_________________
 
Gordana-Bor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 17 Nov 2006
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 13 godina i bilo je ok jer me je mama razgovorom pripremila na to i koliko toliko pokusala da mi objasni da je to normalno... Razz
 
sharki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2006
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 14. Mislila sam da sa mnom nesto nije u redu jer su sve drugarice oko mene vec odavno imale. Kad sam dobila bila sam presrecna.
 
nedag
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2004
Poruke: 95

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa 15 god. dobila sam u skoli a imala sam bele pantalone Sad
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne sjecam se, jel 13 ili 14...
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 12 godina, skroz mi je bilo normalno jer me mama ranije pripremila na to

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 23, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moytsa je napisao/la sledeće:
Sa 12 godina, skroz mi je bilo normalno jer me mama ranije pripremila na to


Tako i ja. Posto sma imala "pripreme" sa mamom i bila sam totalno upoznata sa "materijom". Tada sam znala, isto koliko i sad, tj sve sto zensko treba da zna o menstruaciji i svom telu u toku ciklusa. Ali opet, malo mi je tesko palo to saznanje da vise nisam potpuno DETE! Crying or Very sad Secam se da sam plakala kao kisa prvi dan, no i to prodje.

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> sa koliko godina ste dobili menstruaciju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 3 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon