www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja nikada nisam bio prewaren, pa zato ne znam kako to da wam objasnim...
Mozda, ako nekada budem bio, ja cu wam se jawiti, ali ne werujem da ce se to desiti...


 
bracuca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo do sada nisam jos imao takvih iskustava. i ne bih voleo nikome.
 
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 11:04 am    Naslov poruke: MOze sto da ne Na vrh strane Na dno strane

Samo gledas drugu i nene obline i polako ali sigurno je zaboravis a moze i sa drugom koja ti se jako svida

_________________
AzzO
 
*Alaska_lady*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sprovedena je anketa........i napravljena statistika........da mushkarce u 90% sluchajeva zena uhvati u prevari tj. sazna za prevaru..........a samo 10% mushkaraca ikada sazna da ih je devojka prevarila........tako da.....vecina ni ne zna da je bila prevarena..........valjda to veshtije skrivamo......

_________________
Samo opushteno.........
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 8:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa bio sam prevaren,ali samo joj kazem za neke od mojih svrljana,vreme mesto....pa nakraju to nju mnogo vise zaboli.

_________________


The world is mine
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

merjadok je napisao/la sledeće:
NikolaKO je napisao/la sledeće:
Da ja znam nijedna me djevojka nije prevarila ali zato znam da me cura koja mi je najvise od svih znacila(sa njom sam bio skoro 2 godine) ostavila poslije godinu i 9 mjeseci(prvi raskid) totalno iznenada i smuvala se potajno sa drugim.Ta im je veza trajala 4 dana i na kraj se meni vratila al ja vise nikad nisam bio isti.Osjecao sam kako se iz dana iz dana sve vise i vise hladim,bili smo jos malo zajedno i na kraj sam ja nju ostavio,zvala me poslije toga tj i dalje me zove i sve al nema sanse da bi se sa njom mirio iako je jos koliko toliko volim...!
Mene posle više od 3 godine. Takve su devojke u prvoj vezi. Posle nekog vremena osećaju da gube slobodu, a kad shvate da je to mala cena bude kasno. Posle je kao podgrejan ručak. Ja sam, a mislim da to važi za većinu muškaraca mnogo manje osetljiv na fizičku prevaru, dok je zenama to veći problem. Više bi me povredilo da saznam da se dopisuje sa nekim, na chat-u ili slično, nego da je zateknem sa drugim. Zato što mi je bitno ono što ona oseća. Seks može da bude samo hir, ali tajno zaljubljivanje u nekog izbacuje svaki smisao iz veze. Fizički ne znam da li su me varale, ali emotivno jeste jedna.


sve zavisi od tipa djevojke... meni ne bi palo na pamet da prevarim mog verenika, iako sam jos jako mlada i u najboljim godinama za provod, uopce ne smatram da sam izgubila slobodu...

khm...da se vratim na temu... nikada nisam bila prevarena... jednostavno se oseti kada te on ili ona pocne varati...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesaaaaaaaaam Crying or Very sad Crying or Very sad . Osecao sam se odvratno, pa sam zato morao da prebijem cveka sto mi je trpao devojku Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da naravno i ja sam nju i zivot ide dalje...

_________________
Kako rece NE zeni koja kaze DA?
 
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: hi Na vrh strane Na dno strane

Brate nemoj nikad da gledas tako na te stvari ako te prevari a jos se pravi kao da nista se nije desilo uzmi neku drugaricu dogovori se sa njom da se izljubis sa njom pred tvojoj devopjci i onda ce svatiti sta je ucinila, a za to dali ce da te vara to neka te ne sekira nije jedina ni jedna zenska na svetu imah miljone boljih od te i zato nemoj nikada da se opterecujes stime jer to moze samo da te unisti. kolko vise razmisljas o varanju tolko vise postajes zatvorenii i odbivnii za druge.
 
DrVuk83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Jesaaaaaaaaam Crying or Very sad Crying or Very sad . Osecao sam se odvratno, pa sam zato morao da prebijem cveka sto mi je trpao devojku Crying or Very sad Crying or Very sad
Šta ti je on kriv brate,nemoj njega kriviti.Ja sam isto bio prevaren tj.nisam sasvim siguran u to,ali meni taj tip nije nista kriv.Kako preboleti?Teško,bitno je samo da imaš pravu ekipu ljudi oko sebe,uz prijatelje je mnogo lakše,sluze ti kao rame za plakanje,posavetuju te,mnogo realnije vide neke stvari.

_________________
Kosovo je Srbija,to je zemlja moja
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DrVuk83 je napisao/la sledeće:
Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Jesaaaaaaaaam Crying or Very sad Crying or Very sad . Osecao sam se odvratno, pa sam zato morao da prebijem cveka sto mi je trpao devojku Crying or Very sad Crying or Very sad

Šta ti je on kriv brate, nemoj njega kriviti. Ja sam isto bio prevaren tj. nisam sasvim siguran u to, ali meni taj tip nije nista kriv. Kako preboleti? Teško, bitno je samo da imaš pravu ekipu ljudi oko sebe, uz prijatelje je mnogo lakše, sluze ti kao rame za plakanje, posavetuju te, mnogo realnije vide neke stvari.


U pravu je. Ona te je svesno prevarila, a postoji mogućnost da on nije znao da ste vi u vezi.

Jos da dodam: imamo čudnu naviku da preuveličavamo svoje probleme. Prijatelji će uvek realno sve sagledati i možda naći rešenje.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
DrVuk83 je napisao/la sledeće:
Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Jesaaaaaaaaam Crying or Very sad Crying or Very sad . Osecao sam se odvratno, pa sam zato morao da prebijem cveka sto mi je trpao devojku Crying or Very sad Crying or Very sad

Šta ti je on kriv brate, nemoj njega kriviti. Ja sam isto bio prevaren tj. nisam sasvim siguran u to, ali meni taj tip nije nista kriv. Kako preboleti? Teško, bitno je samo da imaš pravu ekipu ljudi oko sebe, uz prijatelje je mnogo lakše, sluze ti kao rame za plakanje, posavetuju te, mnogo realnije vide neke stvari.


U pravu je. Ona te je svesno prevarila, a postoji mogućnost da on nije znao da ste vi u vezi.

Jos da dodam: imamo čudnu naviku da preuveličavamo svoje probleme. Prijatelji će uvek realno sve sagledati i možda naći rešenje.


E pa problem je u tome sto taj covek je znao da mso u vezi, i oduvek se nabacivao mojoj devojci. Sto puta sam mu rekao da je se kloni ali nije vredelo, morao je da je napije i .... znate ves sta. Njega sam prebio a nju oterau u tri... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon