www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E neka si ga isibao brate,i treba Cool svoje ne daj,tudje ne pozeli...
a ona.. nisi joj trebao nista reci,barem ne ruzno, trebao si je samo iskulirati, mozda cak i poljubiti za rastanak uz neku slatku recenicu,da ispadnes smeker Very Happy sad imas jednu skolu iza sebe i uvek nek ti bude negde na pameti da ocekujes neocekivano,cak i od dragih osoba.. takav je zivot brate...



_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da... Imao sam devojku... da kazem da je to bilo pre 4 god... Tada nisam znao sta su sve u stanju da rade... zaljubio sam se na prvi pogled a ona je tada ( posle 20 dana veze ) otisla na eksurziju. Mnogo mi je nedostajala itd.. kada se vratila pokazivala mi je slike sa nekim likom i kako se odusevila sa njim... Hmmm... Pitao sam je jeste li se poljubili? Rekla je da jeste... Samo sam se samo okrenuo i rekao ZBOGOM... Kada je videla da je kraj dosla je, pocela da me grli, ljubi, i kaze da se salila da me nije prevarila. Tada sam verovao ono sta sam hteo a ne sta je bila istina... Od tog dana vise me nijedna cura nije prevarila sta vise imao sam ih dovoljno do sada i sve su manje vise bile ostavljene...
Gibboni - Ovo mi je skola....
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam prevarena a i ako jesam ne zelim da znam, tako je najbolje... Rolling Eyes

idem po principu... cak i da me prevari, vratice se meni... Znam koliko me voli...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam i svejedno mi je bilo (mada smo pre toga seli i porazgovarali pre toga). Ali da kazhem tako, jer je po vazhecim merilima, kodeksima, shta vec - prevara. Htela je neshto drugo da okusi, nije joj se dopalo. U redu, jedemo opet kod kuce. Sve ovce na broju, svi vukovi siti. A one koje su bez znanja "zgreshile", nisu imale vishe potrebe da se pravdaju. Putevi su nam se razishli. Ne zbog toga, nego zbog drugih nesuglasica. Recimo kako meni da ne bude krivo da je bila sa drugim itd... Nije im to ostavljalo mira - nimalo. Grizlo ih je jer ne pravim scenu, jer ne ljubomorishem, jer ne vishem, jer ne tumaram po kuci i lupkam stvarima... chini mi se da su mislile da su mi svejedno. Naprotiv. Vecina ih je i shvatila posle izvesnog vremena, posle nekog vremena provedenog uz nekoga ko je po onom kalupu da mora da se ljubomorishe, da se brani ono "moje", (nikada nisam smatrao devojku svojinom) da se urla, da se "mlati", da se...
Slushao sam priche da su nesrecne, jako (naravno preko trecih osoba), da su u meni iamle najboljeg "dechka" u svom zhivotu itd... Primao sam to k znanju i samo se nasmeshio, bez daljnjih komentara. Ukratko - ne boli me prevara.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 26, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam, tesko iskustvo, takve sam psihicke strukture-sta da se radi Very Happy
ojacao sam, bolje mi je.... Very Happy

_________________
 
stefan80
$$ Ђавољи адвокат $$
<b>$$ Ђавољи адвокат $$</b>



Godine: 43

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 3261
Mesto: $$ DEVIL LAND $$

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam koliko znam...a ako jesam bio to i ne zelim da znam....

_________________

I put od hiljadu milja mora poceti jednim korakom
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 27, 2008 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nikad! Mada... ne znam kako bih reagovao da jesam Smile
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 12, 2008 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slična situacija kao kod barabe,
nisam dovoljno pokazivao ljubomoru, to je nju kidalo jer nije mogla shvatiti razliku izmedju lakovernih i ljudi koji veruju svojim načelima, veruju u pravdu i dobrotu čoveka... a ona bila je izgubila poverenje u ljude, ja se trudio da joj dokažem da nisu svi isti ... duga je to priča... napravio sam od nje bolju osobu za nekog drugog...
ne znam da li sam bio prevaren... ali prećutane su mnoge stvari preko kojih sam mogao preći jer sam je voleo...
raskid koga ne boli novi je terminator...

preboleti: pa jedini način je let her go... from my heart.

_________________
~Duo de la muerte~
 
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 19, 2008 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad prevaren do sada bijo ali zasto samo muskarca da boli kad devojka vara??? moj predlog u takvim situacijama uhvati njenu najbolju drugaricu.......
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja koliko znam nisam bio prevaren.

A da jesam, nema nikakve veze, to je proslost, nismo vise u vezi.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam... vise puta...
tezak osecaj... sto vise si zagrejan za svoju devojku osecaj dobija na tezini...
nije bilo sve jedno... zeludac mi se okretao danima...


kako sam prevazisao... pa... nadom... iskljucivo verom da ce se nesto promeniti...
ili pak... iluzijom da ce biti bolje...
veoma tesko...

najlakse bi sve to prevaziso da je nisam voleo...
okrenes ledja i odes... kraj i pocetak na jednom mestu...

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ..a kako sam prebolio .. pa gledano .. gledao sam to kao jedno veoma dobro iskustvo koliko verovati osobi

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li ste bili prevareni i kako ste preboleli??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon