www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Danasnji tipovi. DA ili NE?
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  

Danasnji heterosexualni gay tipovi?
DA
26%
 26%  [ 5 ]
NE
73%
 73%  [ 14 ]
Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 12:48 pm    Naslov poruke: Danasnji tipovi. DA ili NE? Na vrh strane Na dno strane

Da li vas privlace danasnji heterosexualni gay tipovi?
Mislim na tipove koji nose roze majice, nose UNI - SEX patike (tj. zlatne i srebrne), cupaju obrve, depiliraju sta god stignu, stavljaju puder.... Ukaratko da li vam se svidjaju tipovi koji rade stvari koje zene rade????


Licno, meni je to odvratno!!!!!!!! Nikad mi se ne bi svideo tip koji koristi puder, a brate, ja ga ne koristim! Onda... Tip u rozoj majici? Daj bre.... To nikako!

STA VI KAZETE???????



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Pooh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 62

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Re: Danasnji tipovi. DA ili NE? Na vrh strane Na dno strane

samo JA i niko vise... je napisao/la sledeće:
Da li vas privlace danasnji heterosexualni gay tipovi?
Mislim na tipove koji nose roze majice, nose UNI - SEX patike (tj. zlatne i srebrne), cupaju obrve, depiliraju sta god stignu, stavljaju puder.... Ukaratko da li vam se svidjaju tipovi koji rade stvari koje zene rade????


Licno, meni je to odvratno!!!!!!!! Nikad mi se ne bi svideo tip koji koristi puder, a brate, ja ga ne koristim! Onda... Tip u rozoj majici? Daj bre.... To nikako!

STA VI KAZETE???????



Roza majica nikako.......
Puder-nikako
Cupanje obrva-nikako
Ok mi je da decko vodi racuna o izgledu ali gore navedene stvari su preterivanje...
Sta bi oni, da budu kao zene?!
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O tome pricam...
He, he...
I meni je OK kad decko vodi racuna o sebi, ali u granicama normale...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao bljak!!!!!!!!strasno me nerviraju takvi muskarci!pa tacno kad bi mi prisao neki napuderisani ne znam sta bi mu sve rekla...... Evil or Very Mad
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: Re: Danasnji tipovi. DA ili NE? Na vrh strane Na dno strane

samo JA i niko vise... je napisao/la sledeće:
Da li vas privlace danasnji heterosexualni gay tipovi?
Mislim na tipove koji nose roze majice, nose UNI - SEX patike (tj. zlatne i srebrne), cupaju obrve, depiliraju sta god stignu, stavljaju puder.... Ukaratko da li vam se svidjaju tipovi koji rade stvari koje zene rade????


Licno, meni je to odvratno!!!!!!!! Nikad mi se ne bi svideo tip koji koristi puder, a brate, ja ga ne koristim! Onda... Tip u rozoj majici? Daj bre.... To nikako!

STA VI KAZETE???????


ajme meni! To nisu 'heteroseksualni gay tipovi'. To su metroseksualci!

Ne volim ih.
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Roze majica mi je skroz ok,naravno ako zna da je nosi,ali cupanje obrva i tako dalje ne!Treba da se zna ko je zensko a ko musko! Laughing
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da NE...Ne volim takve tipove...Odnosno metroseksualce...Treba bre da se zna sta je musko!!! Very Happy
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dosta sam ih primetila u srbiji kad sam bila na odmor...to se meni uospte ne svida,nije moj stil i za mene nije privlacan takav muskarac...
 
DivljaJagoda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 73

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bljaks!Pa cemu ja sluzim tu?Ako cu doziveti da vise provodi vremena ispred ogledala nego ispred mene onda bolje da ga nemam!

_________________
Inaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

malo o metroseksualcima ili kako netko reče 'gay tipovima' Laughing Laughing

OSTVARENI SAN MODNE INDUSTRIJE

On se redovito kupa i brije. Maže tijelo losionima, a često se i depilira. Uvijek je namirisan, kupuje modne magazine, izlazi u najbolje klubove. Njegovu kosu uređuje stilist, a za tijelo mu se brine fitness instruktor. On je metroseksualac-muškarac 21. stoljeća.

Od Cezara do Davida Beckhama
Metroseksualac je muškarac sa snažnim osjećajem za estetiku koji troši velike količine novaca i vremena za vanjski izgled i svoj životni stil.
Iako je metroseksualnost produkt 90-tih, a tek se 2002. proširila u svakodnevnom životu, njeni korijeni sežu daleko u povijest. Kao što tzv. zapadnjačka kultura ima svoje temelje u antičkoj Grčkoj i Rimu, tako se i svojstva koja se pripisuju metroseksualcima javljaju kod antičkih pisaca. Cezar se depilirao, a to je radio i prvi rimski car August i to na način da je dlake na nogama spaljivao užarenim orahovim ljuskama. Neki narodi su osobe koje su imale dlake bilo gdje na tijelu, osim kose, obrva i trepavica, smatrali nečistim.
Demosten je bio kritiziran zbog svoje nemuževne, ženskaste ćudi i zato što je nosio odjeću za koju se nije znalo je li muška ili ženska. Kada je govornik Kvintilijan opisivao slabog muškarca, kao njegova svojstva bi navodio obrijano tijelo, žensku odjeću i hod. Također se za muškarce koji su pokazivali bol ili je nisu znali kontrolirati smatralo da su nemuževni. Ta svojstva su bila kritizirana i nepoželjna kod muškaraca i na njih se gledalo kao na vrstu grijeha i slabosti.
Danas je drugačije. Nježnost muškarca nije više prekrivena, već se nastoji istaknuti na sve načine. Jedan od najpoznatijih metroseksualaca, nogometaš David Bechkam, svakako je ideal metroseksualnosti. Uveo je val metroseksualnosti u nogomet, tako da se nogometaši više ne žene manekenkama, nego i sami postaju manekeni. Samu englesku reprezentaciju je doveo do vrhunca popularnosti, čemu svjedoče prepuni stadioni navijača na Svjetskim prvenstvima. Njegovu osobnost čini neprestano praćenje trendova i besprijekoran izgled, a zaštitni znak su mu maštovite frizure. Dosada ga gotovo nitko nije uspio uhvatiti s promašenom odjevnom kombinacijom, a još manje s lošom frizurom. No, Bechkam ima ženu i djecu, što je pravi dokaz da i nježan muškarac može biti otac. Ta kombinacija nježnosti, njegovanog tijela, ali i fizički atletskog muškarca koji se baš i ne bavi nježnim sportom, oslikava idealan tip metroseksualca.
Osim Bechkama, poznati metroseksualci su Tom Cruise, Brad Pitt, Johny Depp, Ian Thorp i brojni drugi. Ukratko, sve ih je više i više. U zadnje vrijeme se čak i zakleti rapper Eminem počeo brinuti za svoj izgled.

Hrvatske verzije metroseksualaca
Čitava 2004. je bila godina rođenja, razvoja i procvata metroseksualnosti u Hrvatskoj. Iako je godina relativno kratak vremenski period, dovoljan je da i kod nas nastanu pravi metroseksualci. Jedan od najpoznatijih svakako je stilist Neven Ciganović. No, on nije postao metroseksualcem tek u protekloj godini. On je oduvijek metroseksualac. Javno je priznao da voli samo lijepe stvari, što je i logično, jer je ljepota sastavni dio njegova zanimanja. Uvijek je viđen na modnim revijama, a njegove kreacije nose najpoznatije Hrvatice. S pravom se može reći da je odjenuo čitavu hrvatsku estradu. Njegovo tijelo je skladno građeno, pomno je njegovan, a lice mu je djelo estetskih operacija. Naime, korigirao je usne, zategnuo očne kapke i podigao jagodične kosti. Nedavno je izjavio da je tek nakon operacija u potpunosti zadovoljan svojim izgledom.
Tarik Filipović, voditelj popularnog kviza «Tko želi biti milijunaš?» i jedan od najseksipilnijih Hrvata današnjice, svoj stil njeguje pažljivim izborom naočala. Rijetko se kada dva puta pojavio s istim naočalama, a usklađuje ih s bojom kravate.
Trend metroseksualnosti nije zaobišao ni hrvatske športaše, pa se na mondenim događanjima i popularnim klubovima može često susresti Mirza Džomba, Dino Drpić, Boško Balaban i drugi, dok je plivač Duje Draganja jednom prilikom izjavio da nosi samo Armanijeve košulje.

Uska veza s medijima
Metroseksualci su proizvod medija. Oni ne mogu postojati bez medija, a mediji ne mogu bez njih. Sama riječ «metroseksualac» prvi se put pojavila u mediju i to u časopisu «Independent», a osmislio ju je Mark Simpson. Riječ je složenica od «metro» što je skraćenica za metropolu, dakle gradsku sredinu uz koju se vezuju moderni muškarci.
Mediji su u proteklih deset godina munjevitom brzinom promovirali tip muškarca koji se brine za izgled i ne stidi se svoje ženskosti. Nekad su to bile žene, a danas se sve češće u reklamama za šampone pojavljuju muškarci. Kozmetiku za njegu kose Keune ne reklamira žena, nego muškarac i to već spomenuti metroseksualac Tarik Filipović. Ne pojavljuje se samo u reklamama za šampone i regeneratore, nego i za boje. Uveo je trend bojanja kose kod muškaraca, pa je svoju kosu prošlo ljeto obojio u srebrnkasto sivu boju.
Na televiziji, koja je postala div po gledanosti, često se prikazuju glazbeni spotovi s muškarcima u glavnoj ulozi okruženim prekrasnim ženama koje ne izgledaju bolje od njega.
David Bechkam je toliko medijski eksponiran, da sve što napravi postane trend. Uz nemalu podršku svoje supruge Victorie, poznatije kao Posh Spice, iskoristio je maksimalni publicitet. Naime, David je 2001. godine zaradio približno 8 milijuna dolara na reklamama za mušku odjeću i kozmetiku. Taj odnos uzajamnog iskorištavanja pogoduje medijima, ali i metroseksualcima.
Stupanjem na scenu interneta metroseksualnost se naglo proširila, a time i naklada muških časopisa.

Ogledalce, tko je najljepši na svijetu?
Metroseksualac veliki dio dana koristi da bi dobro izgledao i ne žali za potrošenim vremenom. Promatra samog sebe u zrcalu, a često se ogleda u retrovizoru i gotovo svakom izlogu u šetnji gradom, a kad uđe u lift, prvo se pogleda u zrcalo, pa tek onda pritisne gumb s brojem kata na kojem stanuje. Vrlo je pedantan u depiliranju i brijanju. No ne brine se on toliko o sebi zato što se voli gledati. On voli i kad ga drugi gledaju. S porastom nezavisnih, snažnih žena, narcisoidnost postaje strategijom preživljavanja metroseksualaca. On se pretvara u emancipiranog muškarca koji se sam brine za sebe, sam kupuje kozmetičke preparate, rublje, odjeću i obuću i pritom uživa u vlastitoj kreaciji. U filmu Američki psiho glavni lik, metroseksualac, započinje dan ranim ustajanjem, odrađivanjem jutarnje rutine razgibavanja na vlastitim spravama koje posjeduje u svom stanu, otušira se, obrije te ponosno baci pogled na svoje savršene trbušne mišiće i zategnutu stražnjicu. Obavljajući telefonski razgovor, traži u ormaru prikladnu odjeću. Izlazi iz stana sređen od glave do pete, uz zadnji, ali obavezan pogled u zrcalo.

Samo original, molim!
Odjeća ne čini čovjeka, ali čini metroseksualca. Njihovom pojavom nije se samo povećala naklada muških časopisa, nego i prodaja modnih proizvoda. Među prvima se aktivirala industrija donjeg rublja. Nose se satenske gaćice s čipkastom rubom, bokserice s raznim uzorcima, a nerijetko i smiješnim porukama, te neizostavne tange u svim bojama i oblicima. Naravno, njima su se prilagodile industrije odjeće poput Diesela, Pume i Lacoste koje su se pobrinule da svojom marketinškom strategijom prodaju muške kreacije. Metroseksualci su vječni san modne industrije koji je napokon ostvaren. Logično je da kupuju samo kreacije poznatih dizajnerskih imena jer si pravi metroseksualac ne smije dopustiti da nosi kopiju. U obzir dolazi samo original i to što skuplji.
Metroseksualci su naučili lekciju da modu čine detalji, pa su se bacili na kupovinu malih mp3 uređaja i sklopljivih mobitela marke Samsung i Lg kojima ne pridaju važnost tehnologije nego nakita. Nose ih oko vrata, jer su mali, zaobljeni, lijepog dizajna u šarenim bojama. Od nakita se nose decentne narukvice i naušnice, a nipošto debeli rapperski zlatni lanci.
Mišići u ružičastom
Metroseksualac mora imati skladno građeno tijelo ojačano zahvaljujući teretani, a ne tučnjavama. Oni ne vole nasilje. Skladnost tjelesne građe ističu uskim majicama, obično neke ženske boje, a najčešće je to ružičasta. Rijetko će za vježbanje odjenuti običnu bijelu majicu i sportske hlače, iako bi i u tome izgledali dobro.
No, teretana je vezana za poseban stereotip o praznoglavim nabildanim macho tipovima. Za metroseksualce to ne vrijedi. Oni ne ciljaju na masu i veličinu, nego na skladnost i propocionalnost. Ipak, brinuti se za tijelo ne znači samo ići u teretanu. Metroseksualci vole ostale sportske aktivnosti, poput plivanja, a posebno trčanja u svojim omiljenim Puma tenisicama.
Nakon teretane, najposjećenije mjesto metroseksualca je kozmetički salon. Odlaze na redovite tretmane ljepote kao što su manikura, pedikura, depilacija, čupanje obrva pa čak i šminkanje. To su iskoristile brojne kozmetičke kompanije poput Diora koji je kreirao poseban make-up za muškarce.
Metroseksualac pazi na kožu lica, pa s pojavom prvim bora bacaju se u ruke estetskih kirurga. American Society for Aesthetic Plastic Surgery ( Američko Društvo za Estetsku Plastičnu Kirurgiju) je od 1997. godine zabilježilo utrostručenje broja muškaraca podvrgnutih estetskim zahvatima.

Homo ili hetero?
Iako je u svjetskim zemljama, posebno u zapadnim, metroseksualnost normalna pojava, kod nas muškarci malo konzervativniji. Naime, većina muškaraca smatra da je dlakavost i nemarno obrijana brada pravi pokazivatelj muškosti. No žene su se složile da je puno ljepše vidjeti njegovanog muškarca nego zapuštenog, pa se metroseksualci često viđaju u društvu žena, a neki od njih imaju skladne veze, pa i obitelj. Metroseksualci nemaju zajedničke seksualne sklonosti, nego slične estetske stavove, a zablude o spolnoj orijentaciji su nastale isključivo zbog prihvaćanja osobina koje se pripisuju ženama. I žene su ih zavolile.
Ali, metroseksualnost je samo trend, a poznato je da trendovi dolaze i odlaze...
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ni ja nevolim metroseksualce Ok je muskarac koji vodi racuna o sebi ali sta je previse previse

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Tangerine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 31 Okt 2006
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 3:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od swega gore nawedenog jedino nemam nista protiw roze majica. Pa ko kaže da je to samo i isključiwo ženska boja. Narawno, kao što neko reče, ako dečko ume da je nosi.
Puder, čupanje obrwa, depilacija... odwratno...
Mada kada to pogledate s druge strane, sportisti moraju da depiliraju noge, manekeni da se šminkaju... Mada, i dalje mislim da je to preteriwanje.
Ali, swakako je ok i poželjno da dečko brine o sebi, da ne smrdi, ne nosi iscepanje stvari...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Danasnji tipovi. DA ili NE? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon