www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Danasnji tipovi. DA ili NE?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  

Danasnji heterosexualni gay tipovi?
DA
26%
 26%  [ 5 ]
NE
73%
 73%  [ 14 ]
Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje da malo cupka obrve,nego da ima spojene.

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumalu je napisao/la sledeće:
Bolje da malo cupka obrve,nego da ima spojene.


he he i da šiša dlake iz nosa ako previše vire Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Tajci_15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 28 Okt 2005
Poruke: 178
Mesto: tamo gde zvezde padaju,gde tiha muzika svira,gde snovi postaju java,tamo gde je ON

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zivim u becu pa tako da ima tipova kohji nose roze majce i cupaju obrve. to mi je sve nekako OK. to je sada ovde tako moderno. ali da se depilira to je vec nesto drugo ......

_________________
NoCas zVezDe PadaCe jedNa od njIh naSa je jeDnA nOsi utEhu kO u Snu vOleLa biH da si Tu
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pun mi je fax takvih i grozim se toga cak sta vise isto ih gledam kao i pedere jer mi izgledaju isto i jedni i drugi........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tangerine je napisao/la sledeće:
Od swega gore nawedenog jedino nemam nista protiw roze majica. Pa ko kaže da je to samo i isključiwo ženska boja. Narawno, kao što neko reče, ako dečko ume da je nosi.
Puder, čupanje obrwa, depilacija... odwratno...
Mada kada to pogledate s druge strane, sportisti moraju da depiliraju noge, manekeni da se šminkaju... Mada, i dalje mislim da je to preteriwanje.
Ali, swakako je ok i poželjno da dečko brine o sebi, da ne smrdi, ne nosi iscepanje stvari...


SPORTISTI i MANEKENI to je njihov posao. Time se bave! To im je u opisu radnog mesta, ali izvini sta ce pekar da brije noge?
Da mu dlaka ne upadne u hleb??? Laughing Laughing

Slazem se sa tobom.... Ali ne podrzavam za rozu majicu! Mad

Normalno je da decko ne smrdi i sl. To se podrazumeva, ali ovo je preterivanje!
pr. Kad sam otisla u "Avangardu" u NS - u da kupim jaknu, na jednoj polici sam videla UNI-SEX patike i to zlatna varijanta i srebrna varijanta... To vec nije briga o izgledu vec pederisanje! Daj bre, tipovi nose roze patike... Confused

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne...

ja volim opustene muzjake, koji vode racuna prvenstveno o higijeni i imaju izgladjen stil oblacenja, pa makar to bio i 'klosarski'.
 
jeca-mica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2005
Poruke: 438
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to mi je skroz ok...ako je sa ukusom....
nema razloga da muskarci to ne rade/ne nose...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
e pun mi je fax takvih i grozim se toga cak sta vise isto ih gledam kao i pedere jer mi izgledaju isto i jedni i drugi........


i moj faks ih je pun i još ih moram svaki dan gledati Rolling Eyes tako mi idu na živce. Ima jedan koji me posebno nervira, stalno nosi košuljice, svaki dan druga boja, frizurica, bradica, cipelice, kaputić i motorčić Rolling Eyes Shocked Evil or Very Mad
druga ženska! Nemam ništa protiv da netko brine za svoj izgled, ali što je previše previše je!

A najgore mi je ljeti kad na plaži sretnem grupicu Talijana. Nabijaju mi komplekse! Znaju bolje depilirati noge od mene! Evil or Very Mad
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osobno,mislim da svatko ima pravo na svoj izbor,al ipak ja to nebi mogla podjeti...takda ono 0 bodova za njih=)
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 8:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je bilo smjesno vidjeti nekog tipa kao malen, nabijen, kao mrga neka kad se guzva malo rascistila ja skontala on nosi neku usku majicu sa velikim cvijetom na njoj a kako mi je to bilo smijesno Laughing
 
emotivnalooda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 124
Mesto: Subotica-Palic

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma daaaj...pi..ne znam ja volim muskarce u pravom smislu te reci..

_________________
Toliko koliko sam ja slaba ti nikad neces biti jak..
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv kada je muskarac izdepiliran, drago mi je da vodi racuna o sebi. Muskaraci u roze majci ili roze dzemperu mi uvek prvo zapadnu za oko i to mi se jako svidja, a sto se pudera tice to mi je previse, pa i ja ga koristim dva do tri puta godisnje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Danasnji tipovi. DA ili NE? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon