www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Danasnji tipovi. DA ili NE?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  

Danasnji heterosexualni gay tipovi?
DA
26%
 26%  [ 5 ]
NE
73%
 73%  [ 14 ]
Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bre totalno odvratno!!!!!!!!!!!!!!kao sto napisah u temi o momcima koji nose bunde tj jakne sa krznom...katasrofa....ne mozes ni kod kozmeticara da stignes na red jer zaboga sve su oni popunili te u solarijum te pod tretman lica te pod cupkanje obrva te pod pedikir manikir...i sto je najgore-tracare sa najgore i najubedljiviji u davanju svateta koja ti boja dobro pristaje a koja ne..koliko kg da smrsas i gde imaju najbolji vosak za deplaciju Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad imam osecaj da cemo se s njima uskoro tuci na rasprodajama za neku majicu... Rolling Eyes


_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LaNa83 je napisao/la sledeće:
ma bre totalno odvratno!!!!!!!!!!!!!!kao sto napisah u temi o momcima koji nose bunde tj jakne sa krznom...katasrofa....ne mozes ni kod kozmeticara da stignes na red jer zaboga sve su oni popunili te u solarijum te pod tretman lica te pod cupkanje obrva te pod pedikir manikir...i sto je najgore-tracare sa najgore i najubedljiviji u davanju svateta koja ti boja dobro pristaje a koja ne..koliko kg da smrsas i gde imaju najbolji vosak za deplaciju Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad imam osecaj da cemo se s njima uskoro tuci na rasprodajama za neku majicu... Rolling Eyes


najgore je što bi se ja, ma koliko god sređena, kraj takvog muškarca osjećala potpuno zapušteno i neuredno
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma grozno!!! Volim kad decko vodi racuna o sebi, lepo se oblaci i mirise ali da se puderise i depilira???! fuj!!!!
 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:

najgore je što bi se ja, ma koliko god sređena, kraj takvog muškarca osjećala potpuno zapušteno i neuredno


pa to im je valjda i cilj...da nas uteraju u kuce pa da imaju prodju kod svih muskaraca Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ...ma nek se drze sto dalje od mene i mog decka Laughing Laughing

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Usla ja sa ortakinjom u "Terranovu" da vidm neke farmerice. I tako trazimo mi to i (ona posto je manje - vise fenserka) njoj se svisi neka roza majica. mOram da priznam da je slatka, ali naravno nikad ne bih obukla. Itako gleda majicu (koja je bila roze boje) i razmislja se da je kupi kad joj jedan nas ortak (koji je bio sa nama) rekao da nije normalna jer je to muski deo... Nas dve smo se samo pogledale i otisle na suprotan kraj. Sva sreca nasla sam ono sto sam trazila, ali je to bilo...

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ponekad ne bi bilo lose jedna dobra depilacija kod mog muskarca da se uradi Mr. Green
Da vidimo kako i to izgleda.Al mislim da je to ravno naucnoj fantastici.

Navracala sam ga i par puta da pocupa malo obrve, nije pristao
Nosi cesto roze majice, i ja mu ih kupujem, jer mu onako crnom super stoje

I kad ga covek pogleda, sve moze da kaze, osim da je metroseksualac ili sl.
Pravi muskarac bre Exclamation

Znaci sve je stvar u coveku, i stavu, i zrelosti, a to sto ce mozda nekad da se drugacije obuce ili malo obrve da sredi, ne moze to da pokvari

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

menise svidjaju metroseksualci....

ne vidim sta je lose u tome da decko obrati paznju na svoj izgled, zar treba da izgleda kao pecinski covek?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakako da treba da vodi računa o higijeni, stilu odevanja i sl., to je poželjno kod svih nas, ali kod metrosexualaca je sve to prenaglašeno Rolling Eyes

OK je da se momak depilira ako je previše maljav te mu to izaziva probleme sa znojenjem, stvara bubuljice i sl. Ili da ide na tretman lica ukoliko ima potrebe za istim Smile Pedikir, takođe, sasvim je na mestu, o5 ukoliko recimo ima problematična stopala;-)

ALI, da se šminka više nego ja, kupuje krpice češće od mene, ide u solarijum (koji ja, btw, ne posećujem)... Rolling Eyes

Hvala Bogu, ukusi su različiti, ali ja volim čisto muško (u oba smisla, i pravo muško i negovano muško, u granicama normale, svakako Very Happy )

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Danasnji tipovi. DA ili NE? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon