www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
oljka_zel65
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama? Na vrh strane Na dno strane

Da li i vi kao i ja smatrate da su nase skole pune ludih i sexualno ugrozenih profesora?

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prebacih u psihologiju i probleme drustva.
Nije mi za skolu, faks i posao.
Hvala na razumevanju.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim, imala sam u srednjoj školi dvije profesorice od 40 godina koje se nikada nisu udavale pa su lovile mlade učenike. Laughing
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 6:16 pm    Naslov poruke: Re: Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama? Na vrh strane Na dno strane

oljka_zel65 je napisao/la sledeće:
Da li i vi kao i ja smatrate da su nase skole pune ludih i sexualno ugrozenih profesora?
pa sad ja iskreno nisam naleteo na take profane al po pricama ispada da ima dosta onih koji su malo sexualno poremeceni pogotovo muski deo profana...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam razmisljao o tome, ali mislim da je to jedna od vecih gluposti.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je bolesno!

Mada, moram da priznam da nije uvek krivica profesora... Kad samo pogledas kako devojke danas idu uskolu, sve ti bude jasno.

U svakom slucaju, BOLESNO!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation



Poslednja prepravka: EGO! datum Pet Dec 22, 2006 1:46 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danasnji profesori nisu kao sto su nekada bili. Kriterijumi su pali na najnizi nivo, tako da me ne cudi i ovakvo ponasanje danasnje omladine po skolama i njihovo postovanje profesora.. Ja sam znao jedan slucaj za profesora koji je fantazirao svaki put o svojim ucenicima (muskim Shocked ) i pricao kako ovaj ima sexi glas ili dopro guza. Kako mu se cini da ga neko dete gleda kao da zeli nesto od njega. New Evil

P.S. Pozlilo mi je od secanja na ovu temu Confused Confused Confused

P.S.S. Tamica je za takve bolesne umove kao izmisljena. Twisted Evil
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi takve po kratkom postupku. Boze, kome sve danas daju da predaje! Jezim se od takvih dogadjaja.

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, nisam za sve godine svog skolovanja imala ni jedno tako neprijatno iskustvo, a nije ni neko sa kim se druzim! Sve te neke price koje sam cula, bile su preko Perine tetke, pa njene prijateljice-prijateljicina cerka, pa njene drugarice, baba......znaci-nesto sto se (u 99% slucajeva) dokazalo kao izmisljotina. Tako da nikada nisam razmisljala na tu temu. Ali moja drugarica iz Engleske, koja zivi ovde na Kipru, od svoje 20 godine (sada ima 27) ima "rekreativno" seks sa svojim profesorom sa fakulteta, kad se vide (posto on zivi i dalje u Londonu). Kada smo pricale o njemu i uopste na tu temu, rekla mi je da je to normalno i da je prosek:1 od 5 devojaka, imala seks sa svojim profesorom u starijim razredima srednje skole, ili na fakultetu! Meni je to u neku ruku bolest, a sa druge strane-ako su u pitanju normalne godine (i za nju i za njega)-ok, ne mogu da sudim, a samo zbog toga sto su oni "profesori". Oni su pre svega ljudi. Pa ako je normalno, da devojka od 22 ima seks sa prodavcem kokica, koji ima 35, ok je i kad je taj covek profesor. Ja bar gledam to tako: nije mi presudno njegovo zanimanje, vec odnos godina medju njima! Rolling Eyes

_________________




Poslednja prepravka: knknpnkn datum Uto Nov 14, 2006 11:46 am; ukupno izmenjena 1 put
 
ZVRNDULE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Sep 2006
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su skole pune "seksualno ugrozenih profesora"...
Mani je to odvratno,nakaradno i bolesno...
Sva sreca pa nisam imala takvo grozno iskustvo...
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih svakom takvom profesoru dala otkaz i zabranila da radi slicne poslove.Oni trebaju da predstavljaju autoritet ucenicima,da se postave tako da ih ucenici maksimalno postuju,da im budu u jednom smislu kao roditelji.Da im budu lektori i dobri pedagozi,a ne da izigravaju 'ortake' sa ucenicima ili jos gore da pomisle da mogu 'nesto vise' sa istima...Cim neko odstupa od tih takoreci-pravila,treba da poradi na sebi,a ako je beznadezan slucaj- da se mane tog posla.Skola nikako nije mesto za takva razmisljanja.
A sto se tice mladih ucenica obucenih kao da su dosli sa snimanja novogodisnje Grand parade,bas iz tih razloga bih uvela uniforme.Mnogo je toga,nazalost,dozvoljeno po nasim skolama,a niko me ne moze ubediti da se to ne moze iskontrolisati....ne moze,samo u slucaju da je uprava skole skroz nezainteresovana da sredi takve stvari,a izgleda da jeste.... Rolling Eyes

_________________

 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo JA i niko vise... je napisao/la sledeće:
To je bolesno!

Mada moram da priznam da nije uvak krivica profesora... Kad samo pogledas kako devojke danas idu uskolu, sve ti bude jasno!

U svakom slucaju, BOLESNO!



potpisujem!!!!! nisu samo profesori vise problem mislim da taj problem sada obuhvata i ucenike jer su se sve granice malo ispomerale...mislim da bi ministarstvo prosvete imalo come da se pozabavi samo da "ima vremena" za to Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon