www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto primjer za smrtnu kaznu.... Crying or Very sad Rolling Eyes Very Happy

 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li je moguce da znate takve a ne cinite nista povodom toga?!?
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kad bi saznaLa da neka osoba koju ja znan to radi- isti momenat bi biLa prijavljena! 8)

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi se ja ljutio da fizicarka poludi za mnom... verujte mi
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebalo bi takve kaznjavati na naj rigorozniji nacin, inace, veoma cesta pojava ovdje u USA, mada su kazne zaista ostre za te bolesnike. Confused
 
bejzbol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boze, boze... "Sta mislite o sexualnom zlostavljanju u skolama"... Paaaa mislim sve najbolje sta bih mislio...boze, boze.. Confused
 
sweet_stuff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 35
Mesto: Hrastnik

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da svi znamo sta bi trebalo takvim profesorima da se ucini...
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 6:54 pm    Naslov poruke: hmmm Na vrh strane Na dno strane

u mojoj bivsoj skoli, nakon sto sam vec zavrsila, pronasli su maldu uciteljicu koja je imala seks sa jednim od njenih ucenika, i kad su to sve saznali, nije cak ni isla u zatvor... a ucenik je bio 12 godina a ona oko 30...i moje dve sestre sad idu u tu skolu...nemoguce da se poveruje sta ljudi mogu da ucine i da ne plate za njihove greske...WOW
 
lloyd12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak mislim da ima mnogo vise seksualnog zlostavljanja van skole nego u njoj
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

profesore koji seksualno zlostavljaju decu ja bi njih sve u logor pa neka se samo izmedju sebe zlostavljaju ili u neki cuzu gde su camuge da ih oni malo celice

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh,kada samo pomislim koliko toga ima a da mi i ne znamo,jer zrtva pod prijetnjom i uz dozivljenu traumu je u stanju da cuti kao zalivena.

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam imala prilike da doživim, vidim ili čujem da je to neko doživeo. Neko je već naveo da misli da sexualnih zlostavljanja ima više van škole nego u njoj. Slažem se sa time. Još je gore ako zlostavljano dete svoju traumu donosi iz škole. Mislim da je takva stvar neoprostiva. Zar ti predavači ne idu na psihološke testove? Na tome bi trebalo ozbiljno poraditi...

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon