www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uz duzno postovanje prema tebi,ali meni se ova tvoja tema ni malo ne dopada iz jednog jedinog razloga: ocekuje se da su svi komentari na ovu temu isti i da ce jednoglasno osuditi svaki vid zlostavljanja!

 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 5:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta da vam kazem strasno,namam komentar
 
vese
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Apr 2006
Poruke: 160

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislin da ga nema puno jer je to jako teško manifestirat u skolama.mozda neki profesori jesu ugrozeni ali vise ce to pokazat ričima nego djelima
 
Sandan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Nov 2006
Poruke: 67

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta treba da mislim? Sick man, really sick!!!
 
flashboy_didi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sandan je napisao/la sledeće:
A sta treba da mislim? Sick man, really sick!!!


u potpunosti se slazem sa tobom
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takvih profesora uvek ima,a da li neki znaju kako se takvi profesori ponašaju-ne!E sad zašto ne-mnoge devojke umišljaju kako ih profesor gleda,kako ih odmerava od glave do pete,i onda naravno počinju da šire to i svi misle kako je taj profa sexualno opterećen manijak koji proganja učenice.Nisu ni profesori krivi kad neka devojka dođe u školu u nekoj izazovnoj kratkoj majičici,ili ode da polaže ispit u suknjici samo da bi prešla.Treba pogledati kakve su neke devojke,i šta bi sve uradile da bi završile školu.Ako same izazivaju profesore naravno da su i oni živa bića i da ne bi mogli a da ne reaguju na takvo nešto.I nisu samo devojke takve,već i momci su počeli!A one profe koji su baš opterećeni učenicama njima bi momentalno dala otkaz i oduzela bih im dozvolu za rad u obrazovnim institucijama!!!
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bre to je bolest to rade ljudi koji ne mogu da dodju do seksa na fin nacin Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imali smo puno muških profesora pedofila, ali nažalost nitko nikada nije obratio pozornost na tu. U osnovnoj se nastavnik s p***pekom češao o klupe gdje su sjedile curice i svašta nam pričao. U srednjoj isto jedan takav debil. A ono najgore, što su stariji učenici ganjali mlađe učenike i učenice... šteta što tada nije zakon bio jači, a ni još nije. Sad To je krenulo i u vrtiće, koma je pročitat da su dječaci od 5 godina zlostavljali djevojčicu od 4.... pa što je nastalo više...

Znam samo da mi djecu NITKO neće maltretirat, makar poduzela sve zakonske mjere protiv škole.
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, ja sam imao profesorku koja je stalno lovila muskarce. A i sada na faxu ima jedan stariji profesor koji muva jednu koleginicu.
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa lepo ih postavish negde da trg,i klinove pod nokte,i to tako da svi gledaju i normalni i nenormalni.

al sam zlochesta New Evil
 
_Lanna_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 16 Dec 2006
Poruke: 54
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Re: Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama? Na vrh strane Na dno strane

oljka_zel65 je napisao/la sledeće:
Da li i vi kao i ja smatrate da su nase skole pune ludih i sexualno ugrozenih profesora?


Ja nisam imala taj slučaj u bližoj okolini ali jedna moja drugarica jeste. Nije samo jasan post osobe iznad - da li je mislila na ,,pravo vaspitavanje,, učenika ili profesora?? Rolling Eyes
Jer očigledno je da neki ljudi u nekim situacijama puknu, ,,napune,, se frustracijama, postanu ozbiljno bolesni i opasni za okolinu, a najviše su naivna deca po školama. Meni su ti ljudi gori i od ubice. To su deca, koja ništa nikome nisu zgrešila, a malo je one dece koja će to odmah prijaviti - što je još gore. Rolling Eyes
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 22, 2006 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih ali se trebaju prepoznati i zatvoriti Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sta mislite o sexualnom zlostavljanju po skolama? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon