www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Djevica u 24 ? ! ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to nije ok... Confused
sa 24 godine biti nevina Shocked
ne kuzim te cure...
a i ne znaju sto propustaju New Evil Mr. Green


 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

M Svako bira kako će i šta će.Ako neko želi da bude devica do 24 što da ne? To je njegova/njena stvar..
Što se mene tiče,meni je to pomalo.. bzv. Ako upoznaš nekog i ako se toliko volite što ne biste i podelili to sa njim a ne da čekate 24 godinu.. Rolling Eyes

Glupo mi je,kad ću ako ne sad,kad sam mlada? Wink
Kad budem baba sigurno neću Laughing
Tako da.. protiv toga sam..
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sto je to sad toliko nenormalno?

svako radi i misli sta hoce

ako hoce da ceka pre braka ili ako jos nije spremna, zasto je to za osudu?

ranije je bilo sramota da devojka spava s nekim pre braka npr, ili da to uradi tako rano

sada se sve poremetilo

i bas zbog te zurbe, da se to isproba posto-poto i zbog zadirkivanja drustva u smislu-jos to nisi uradio/la, dodjosmo do danasnje vesti, da je decak postao otac u 13-oj

i sta sad ovde nije normalno?

pustite bre ljudi, brinite o svom

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam ja ništa protiv toga naprotiv!!!
Bolje biti devica do 24 nego spavati sa svakim momkom koga sretneš na ćošku Rolling Eyes
Danas deca stupaju u sexualne odnose sa 12-13 god ako ne i ranije..Užas Rolling Eyes

Ako imaš dečka na duže vreme i ako se toliko volite što čekati brak?!
 
taelojd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Feb 2009
Poruke: 28
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poenta je u tome da li izgara od zelje i sputava libido te ce isfrustrirana da prsne,po frojdu;
ili uspeva da kontrolise svoje strasti,neki su svojevoljno postali uskopljenici i sa tim kao jednim od odricanja bivali srecniji

_________________
KO ZNA ZA STA JE TO DOBRO!
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 16, 2009 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze jedno pitanje usred duboke komunikaicije u temi.
Zar takvih jos ima ? Smile))))))ccccc ocigledno momci ne rdimo dovoljno....iamo materijala za prekovremeni Smile)))

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 16, 2009 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ima, ali moracu da te razocaram, ne zavisi to od vas Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 16, 2009 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ok, evo sad ozbiljno, malo sam se salio.
Naravno da ne zavisi niodkoga nego od osobe koja zaista zeli da ostane nevina do te godine svoga zivota. Ja kazem, OK postujem odluku. Ali opet nerazumem zbog cega bas 24 godine.....nerazumem pre svega zbog cega toliko godina.....ali ok, mozda sam ja previse savremen u odnosu na tu ili te devojke. Sve u svemu postujem odluku, i svaka cast ako ima takvih....Mada sad je meni tu opet interesantno postavio bi toj devojci, ali ako je stvarno nevina u 24 godine ili vise a normalna, postavio bi joj jednu seriju pitanja koja bi me zanimala.......sta cu sad me kopka Smile)))))

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
a sto je to sad toliko nenormalno?

svako radi i misli sta hoce

ako hoce da ceka pre braka ili ako jos nije spremna, zasto je to za osudu?

ranije je bilo sramota da devojka spava s nekim pre braka npr, ili da to uradi tako rano

sada se sve poremetilo

i bas zbog te zurbe, da se to isproba posto-poto i zbog zadirkivanja drustva u smislu-jos to nisi uradio/la, dodjosmo do danasnje vesti, da je decak postao otac u 13-oj

i sta sad ovde nije normalno?

pustite bre ljudi, brinite o svom


Apsolutno i takva odluka definitivno nije za osudu.
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 7:49 pm    Naslov poruke: Re: Djevica u 24 ? ! ? Na vrh strane Na dno strane

SINAKI21 je napisao/la sledeće:
Ljudi zanima me što mislite o takvim djevojkama budući da se u svijetu događa da rađaju curice sa 12, 13 godina. Moje mišljenje je da je to ok ukoliko je djevojka odgajana tako da se čuva samo za onog jednog, svog princa na bijelom konju.... Što Vi mislite o tome?


O pa mislim sve najlepše i kamo sreće da je takvih više u današnje vreme Rolling Eyes

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2011 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzonisa je napisao/la sledeće:
najveca glupost je cekati princa na belom konju za bilo sta,pa i za prvi sex.Princevi postoje samo u bajkama.sto se tice gubljenja nevinosti,tu ne postoje nikakva pravila,neko moze i da umre kao devica.svako ima pravo na svoj stav i ja to cenim.ne moraju svi da se jebu sa 14,15 god

Slazem se. Neko to vec radi s 11 godina a neko je nevin i sa 30 godina. Svejedno, u svakom slucaju sexa ce biti pre ili kasnije, zivot je prilicno dug.....Dobro, neko i umre nevin (kao neka baba sto ima 90 godina a jos je nevina i sta joj fali). Razz
 
Pablo26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2011
Poruke: 101
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2011 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tako nesto je danas jako tesko naci s obzirom da te danas u gradu napadaju klinke od 16-17 godina jasno staveci do znanja da zele da idu sa tobom u kola
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Djevica u 24 ? ! ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon