www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Djevica u 24 ? ! ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
SINAKI21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 75
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Djevica u 24 ? ! ? Na vrh strane Na dno strane

Ljudi zanima me što mislite o takvim djevojkama budući da se u svijetu događa da rađaju curice sa 12, 13 godina. Moje mišljenje je da je to ok ukoliko je djevojka odgajana tako da se čuva samo za onog jednog, svog princa na bijelom konju.... Što Vi mislite o tome?


_________________
BBB SU ZAKON
 
vladaczv
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Avg 2006
Poruke: 52

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno mislim da to nije OK.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, pazi, ima raznoraznih razloga zašto i kako je došlo do toga odn. kakav je sticaj okolnosti bio, te je devojka nevina i u svojih 24 godine, a ima i onih koje se 'čuvaju' za brak. Sto ljudi-sto ćudi Wink U svakom slučaju, što je starija-biva sve teže Neutral Isto tako, na osnovu iskustva svojih drugarica, onda dođe i do hormonskih poremećaja.

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 6:18 pm    Naslov poruke: Re: Djevica u 24 ? ! ? Na vrh strane Na dno strane

SINAKI21 je napisao/la sledeće:
Ljudi zanima me što mislite o takvim djevojkama budući da se u svijetu događa da rađaju curice sa 12, 13 godina. Moje mišljenje je da je to ok ukoliko je djevojka odgajana tako da se čuva samo za onog jednog, svog princa na bijelom konju.... Što Vi mislite o tome?
Prvo ovako.Uvek se na kraju bar u 99.99% ispostavi da onaj s kim je osoba koja tako misli nije princ na belom konju i tu dodje do razocarenja.Ja nemam misljenje o tome al ima takvih devojaka i cak sta vise muskaraca i milim da ako tako stvarno misle onda je to ok i postujem to....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
ada22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 132

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se tice ove teme ja postujem svakog ko tako odluci i imam cak drugaricu koja je zgodna i sexi ali jos uvek je devica, dobro nema bas 24 mladja je godinu dana.ja nisam za to ali postujem sve koji razmisljaju na taj nacin. Ipak moje misljenje je da je zivot jedan i da trebas da podelis to iskustvo sa momkom/devojkom kog ili koju volis a naravno ne sa bilo kim
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nismo svi isti,svako ima svoj smisao...devojka ako je jos devica u 24 znaci da nije nasla pravu osobu sa kim ce da spava...ili je imala kratke veze ili nije bila spremna i tako...uvek ima neki razlog,godine neki put nista ne znace...
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je stvar osobnog stava
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: nick1982 Na vrh strane Na dno strane

Meni,nije OK,ali samo ako se devojka cuva za brak.Cesto se desi da ta "prava" osoba s kojom se venca i za koju se cuvala,nije prava,pa dodje do razocarenja i gubitka seksualne zelje(posledica razocarenja).Ali ako nije pronasla,ne samo pravu,vec i sigurnu osobu za to,onda nista strasno.Pa,Boze moj nije kraj sveta.A i ako je devojka lepa,onda nema sta da brine.Seks moze biti vrlo jednostavna,ali mnogo cesce i komplikovana stvar.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Device teoretski uglavnom znaju sve sto bi trebalo da znaju o sexu! I onda dodje "princ na belom konju". I? Ma koliko je devojaka stvarno uzivalo u prvom sexu?!! Retko koja! A koliko im samo jos vremena treba da nauce da uzivaju u istom?! I sta ako se ispostavi da je taj koji treba da bude jedan i jedini nula i da ne moze da je zadovolji?

Licno, nisam za varijantu: udati se nevina!

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od osobe neko ranije spreman na sex netko ni s 27

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najveca glupost je cekati princa na belom konju za bilo sta,pa i za prvi sex.Princevi postoje samo u bajkama.sto se tice gubljenja nevinosti,tu ne postoje nikakva pravila,neko moze i da umre kao devica.svako ima pravo na svoj stav i ja to cenim.ne moraju svi da se jebu sa 14,15 god
 
zdravkoetf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 101
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 1:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja uobicavam da kazem devojkama da princ na belom konju ne postoji, da postoji samo konj, ali da naravno postoje razni konji, i oni fini plemeniti trkacki, kao i prljave rage, tako da treba da pazi pri izboru konja, a princa da zaboravi Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Djevica u 24 ? ! ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon