www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Naterati nekog ko ne cita da pocne to da radi
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
DivljaJagoda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 73

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 8:08 am    Naslov poruke: Naterati nekog ko ne cita da pocne to da radi Na vrh strane Na dno strane

Kako nekog zainteresovati za citanje?


_________________
Inaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko, bolje reci nikako.Jedino da uhvatis to nekog i da mu sam citas.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 5:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najpre, naročito kada su deca u pitanju, manje sedenja ispred TVa i compa. Comp može da posluži i u svrhe da se dete/čovek natera da počne da čita, Internet pruža toliko toga u elektronskom formatu, pa kad je već pred compom, bar neka radi pametne stvari Wink

U zavisnosti od uzrasta i afiniteta, samo ako se potrudimo, pažljivim odabirom štiva možemo privući osobu da čita. Samo treba pažljivo skužiti kakve su čije sklonosti i biti dobar psiholog. Poćevši od bajki, basni, preko pesama, do romana, uvek možemo da odaberemo ono što će toj osobi 'leći' Wink Bitno je da je tematika zainteresuje i da im se to prezentuje na intrigantan način Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
syncmaster4all
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 07 Sep 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Misljenja sam da se niko ne mozete naterati da cita ono sto ne zeli i sto
mu ne predstavlja zadovoljstvo.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj je tata u mom djetinjstvu primjenjivao fenomenalnu tehniku.... poceo bi mi pricat sadrzaj knjige ukratko i onda bi stao na ultrasuper zanimljivom dijelu i samo rekao :'Ako zelis znat sta je dalje bilo, procitaj knjigu.'... Ne moram ni rec da sam sutradan odmah trcala u knjiznicu po tu knjigu.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je moguce moj decko je poceo da cita iako to ranije nije radio a kako nemam pojma
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko onaj ko voli knjigu uvijek ce citati onaj ko ne osrast ce ko moj buraz koji je u zivotu samo pola segrta hlapića procitao

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mozes raditi nista na silu. Zamislite da vas neko tera.
A taj koji ne voli da cita, samo je on na gubitku.
Videce vremenom.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

recimo kad sam bila mala, mama me natjerala da čitam tako što mi je donosila tonu romana: Alan Ford, Miki Maus, Garfield, Hipoxy, Nathan Never, Zagor... i ostale, brzo sam nakon toga prešla i na knjige i popravila sve ocjene iz hrvatskog Laughing
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako, ako covek ne voli da cita, onda je tesko naterati ga da cita. U ostalom, knjige se ne citaju na silu, pravi primer je skola. Very Happy
 
bgd_girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Sep 2006
Poruke: 8
Mesto: ...na uscu dveju reka ispod Avale...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima pravo na svoj izbor. Volim da čitam i čitaću, ali neko ko ne želi, ne voli, nece.....izbor je na njemu - ne mešam se. Istina, malo je debilno kada neko nije pročitao ništa drugo osim lektire za osnovnu i srednju školu (ili čak ni to!), ali dobro.... Ima nas svakakvih.
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nas kako!! ako ne budes procitao/la ovu knjugu nabicuti je u BIP i naterati da je ise...... i da je posle procitas onaku usr....nu Very Happy
shalim se pa ne znam dobra je ono fora stanes kod zanimljibog dela i kazes da ako zeli da sazna sta je bilo procita sam/a Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Naterati nekog ko ne cita da pocne to da radi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon