www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bugarski Ferrari?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 9:32 am    Naslov poruke: Bugarski Ferrari? Na vrh strane Na dno strane

Tim bugarskih dizajnera demonstrirao je svoju viziju na temu konkurencije za Ferrari F430 i Lamborghini Gallardo.
Njihov projekat nosi naziv WildCat , a delo je Ivana Ivanova, Branimira Dobreva i Ivana 'Sqwall' Stoyneshky-a.
Automobil bi imao težinu od 1180 kg i V8 motor od 460 KS...





izvor:nacionalnaklasa.com



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekao sam malo da reagujem na ovoj temi. Trebalo mi malo vremena da razmislim. Ali mogu da kazem da auto izgleda dobro i da su cifre po meni vise nego zadovoljavajuce. Voleo bi da vidim prototip ako bi im neki sponzor omogucio to.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Cekao sam malo da reagujem na ovoj temi. Trebalo mi malo vremena da razmislim. Ali mogu da kazem da auto izgleda dobro i da su cifre po meni vise nego zadovoljavajuce. Voleo bi da vidim prototip ako bi im neki sponzor omogucio to.
Kazu da bi trebalo da se napravi prvi prototip do kraja 2008. ako bude sponzora,Tako da ce videti da sto pre naprave mmaketu u realnoj velicini...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos samo fali da nas Bugari presisaju...strasni sud... a sto se tice motora izgleda i ostalog za mene je vrh od tih sportskih (extremno sportskih a opet fabrickih) McLaren F1. Auto a ne bolid za neupucene...

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Jos samo fali da nas Bugari presisaju...strasni sud... a sto se tice motora izgleda i ostalog za mene je vrh od tih sportskih (extremno sportskih a opet fabrickih) McLaren F1. Auto a ne bolid za neupucene...
Tu se slazemo F1 je stvarno neprevazidjen

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bogami .. kola nisu loša a vi pričajte šta hoćete ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Bogami .. kola nisu loša a vi pričajte šta hoćete ..
niko nije rekao da su losa cak naprotiv koliko vidim svi smo iznenadjeni sto tako dobro izgleda a ima poreklo iz Bugarske jer to niko definitivno nije ocekivao....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm...ne znam sta da mislim...
Svi znamo da bugari nemaju nikakvu auto industriju i stvarno ne znam da li oni mogu iz prve da izbace neki ovakav automobil...Mogu ali za to treba mnogo love, stranih strucnjaka...

Sto se tice dizajna, on mi se nikako ne svidja...Automobil je nekako previse spicast, ima mnogo ivica...
Postujem i cenim ovu njihovu nameru ali sumnjam da mogu ovako nesto da realizuju.

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da veoma zanimmmljivo izgleda i nadam se da ce im se ostvariti zelja da nadju sponzore pa da ga naprave mislim da ce to biti zanimljiv automobilcic...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostar design, to jeste. Ali to je vise aerodinamicki nego 'okrugli' design.

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I sta su Bugari na kraju uradili? Jel ima neko informaciju , bas me zanima...

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
I sta su Bugari na kraju uradili? Jel ima neko informaciju , bas me zanima...
jos traze sponzore koliko samja upoznat koji ce im svojim finansijskom sredstvima omoguciti da naprave prvvi prototip do kraja 2008.

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Bugarski Ferrari? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon