www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idealna visina muskarca?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 28, 2009 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To nema pravila... Bitno da je viši od mene kad sam na potpeticama... Mr. Green Recimo, do 186cm... ne volim previše visoke momke... Rolling Eyes Mr. Green


_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm kada vec mogu birati biram muskarca izmedju 185 i 190cm.. To je za mene idealno.

Zasto? Pa da me moze cuvati/zastiti/ponjeti/utopiti Mr. Green

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
*ADA*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Avg 2009
Poruke: 232
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je muz 184.Ako se uzme da sam ja 165..onda je to ok.Uvek mi je bilo smesno kad su mi se "kacili" neki visoki..A,tek visoki i krupni!! Laughing Valjda ono..suprotnosti se privlace..sta li? Confused
 
klinka iz kraja
*One_and_Only*
<i>*One_and_Only*</i>





Datum registracije: 25 Dec 2008
Poruke: 3192

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idealna wisina je..........od 50cm-80cm...... jedin0 su t0licki p0slusni....sta znam tak0 sam cula...
Laughing Laughing Laughing

_________________
To the world you may be just one person,
But to one person you may be the world.
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhhh... tek sada vidim kako bih se ja ovde upakovao u odredjene "zelje, cestitke i pozdrave"... Very Happy

Za muskarca idealna visina treba da bude ona... koja mu dozvoljava da dosegne gelender da uhvati cvrsto dok sa drugom rukom potegljuje cegere uz stepenice... Very Happy ona... koja mu dozvoljava da bez natezanja u propinjanja na prste povadi sudje iz sudopere i popere iste... Laughing ona.. koja mu dozvoljava da ako ima lifta u zgradi moze da sidje bez problema do prizemlja a da se istim popne najmnje na treci sprat (valjda moze da dohvati to dugme) Very Happy a za usisivac... da se ne lazemo... visina i nije bitna Exclamation Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
Rada_zemunka
•♥...by your side...♥•
<b>•♥...by your side...♥•</b>



Godine: 26

Datum registracije: 31 Jul 2007
Poruke: 5757

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj momak je 195 Mr. Green ali se odlicno uklapamo, ja to volim, ne volim niske momke, kad obujem stikle ja visa od njega, to mi je fujjjj, ovako se taman uklopimo i bude sve super
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2011 8:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oko 180
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2011 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

185/6/7...znaci u po noci kad ga probudis mora najmanje da bude visok 185...
a kad se osjeca super i kad se malo folira onda mora biti visok bar 186...a u cipama 187
a u nekim cizmama 188... Mr. Green inace muskarci te visine su po pravilu jako zgodni i nevjerovatno lijepi... Wink i sve normalne cure zele da ih seksualno iskoriste... Neutral
protiv cega ti momci nemaju aposolutnoo nista..jer su dovoljno visoki za bilo sta... Neutral
i bilo gdje se mogu popeti..naravno ako nemaju vishe od 85 eventuano zimi 87 kg... Rolling Eyes
ako imaju vishe... onda su trutavi i nisu ni za koji klinac... Rolling Eyes
i uglavnom nemaju problem sa djevojackikm potpeticama... Neutral
a ako imaj oni sa sobom uvijek nose mali dzepni svicarski nozic koji ima jako ostru pilu za metal i za drvo...i jako dobru turpijicu..pa potpeticu sad sad isturpijaju... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2011 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paaa od 178 - 183... Taman... Meni. Mr. Green

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 19, 2011 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Confused Šta? Idealna visina? Treba da nosim metar da ga mjerim možda? Vala mi nije palo na um dok ovo ne nađoh.
Nek je on samo viši od mene i to dok sam na štiklama. Ko još traži ideale danas?

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
nacaaleksic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Apr 2011
Poruke: 91

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2011 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od 179-184cm!Smile

_________________
...100% znam da ti si taj...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2011 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od 185 do 195 Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Idealna visina muskarca? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  sledeća
Strana 12 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon