www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Traje li ljubav doista vjecno?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
urlik_glavate_sove
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 297
Mesto: BIJELJINA

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako bio sam s'jednom devojkom pre 5 evo sad nastupi i 6-ta godina i jos uvek je volim i volecu je vecno dok sam ziv, ali nemate pojma koliko me srce zaboli kada mi neko ko me ne zna kaze nesto za nju (npr. jao neku noc sta sam joj rado ono ful pervezija) tad da sam imao mpistolj ubio bih ga na licu mesta bez razmisljanja.
Ne znam zasto sam vam ovo ispricao ali morao sam nekom


 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ljubav moze da traje vecno,ako se dvoje vole uvek ce da se vole.

_________________
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

može biti vječno ako mi to želimo, a ako ne...hebiga onda
 
DJ_C
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 58

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 8:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da moze..... mislim da sve moze da prodje ali ljubav ako je prava nece tek tako proci! Wink
 
lazarko
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Jan 2007
Poruke: 141
Mesto: minhen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 31, 2007 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda i moze
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav moze da traje vecno ali da se partneri budu prvo:ljubavnici
:prijatelji
:brat i sestra Mr. Green

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Majda_T
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jul 2006
Poruke: 155

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 04, 2007 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne vjerujem ja u bajke...ljubav traje neko odredjeno vrijeme i onda jednostavno nestane..tj. postane navika..nema one hemije...ako ste iz dana u dan zajedno..kraju to postane svakodnevnica i dosada,nazalost Crying or Very sad
 
bozayu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 12 Jan 2005
Poruke: 151

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam bilo bi lepo da traje ali ni zivot nije vecan ap nije ni ljubav

_________________
nije sve u lovi ima nesto i u ljubavi
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ona prava ljubav zaista traje vecno, jer ako ne traje, cemu onda toliko cimanja, truda svega...
 
zex_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 249
Mesto: Novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: da i ne Na vrh strane Na dno strane

da li je vasa ljubav prava i da li ste jedno za drugo "vreme ce pokazati" jer prave ljubavi traju vecno a takvih je malo

_________________
If you see me on the club, you'll be watchin' all night...I ain't here to seat..wanna see you work your body..so give it to me..
 
ivan85_zmaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Feb 2007
Poruke: 18
Mesto: Smederevo City

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa time da ljubav posle izvesnog vremena nestaje. Ali to nije razlog da se ljudi razvode ili rastaju.
Ja sam zaljubljen i mislim da svoju devojku mogu voleti citavog zivota... do starackog doma... Smile

_________________
I am the Alpha and the Omega
the Beginning and the End
the First and the Last
 
baabica
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 103

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

traje ali ne tako jaka kao sto je na pocetku... ima uspona i padova....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Traje li ljubav doista vjecno? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 3 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon