www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Traje li ljubav doista vjecno?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 19, 2009 4:22 am    Naslov poruke: Re: Traje li ljubav doista vjecno? Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Svakako....ali samo ako odbacite bajku koja zavrsava recenicom: «...i zivjeli su dugo i sretno». Citala sam da je skupina znanstvenika nedavno otkrila da romanticna ljubav ukljucuje kemijske promjene u mozgu koje traju od 12 do 18 mjeseci. Nakon toga ste vi i vas partner prepusteni samim sebi, Veze inace zahtijevaju puno truda.
Zeli li itko vidjeti dokaz vjecne ljubavi neka posjeti staracki dom. Jer sam nedavno razgovarala sa muskarcem cija je 60-godisnja supruga imala uznapredovali stadij Alzheimerove bolesti. Svaki dan joj je dolazio u posjet i drzao je za ruku. Rekao je da mu je ona najbolja prijateljica jos od srednje skole, i da su si obecali da ce se uvijek drzati za ruke. E to je prava ljubavna prica!!!


pa evo odmah da opovrgnemo teoriju tih znanstvenika.
ja sam u braku malo duže od tih 18 mjeseci ne malo nego mnogo duže da nebrojim pre braka.ništa se nije promenilo,možda malo zvuči onako .
ali stvarno nebih mogao da se zamislim ni sa jednom drugom ženom.
pa mi nema potrebe da pričamo dovoljan je pogled da se razumijemo.
sve je ko kada smo se tek zaljubili što bi se reklo.
možda čak i jače ,siguran sam da je to svakim danom sve jačei jače .
samo nebi baš volio da završimo u tom staračkom domu.
sad da u dobar i zdrav brak treba ulagati puno se neslažem.
pre bih rekao da se treba odreći mnogih stvari.ali i biti fer i dobro paziti šta radiš.jer jednom načeta sreća teško se sastavlja.
da mislim da neke ljubavi mogu da traju vječno tj dok nas smrt ne rastavi.



_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
beckham011
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 417
Mesto: планета Земља

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2011 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan od Marfijevih zakona lepo kaže: Svaka ljubav je večna...dok traje. Mr. Green
I to je živa istina. Razz

_________________
Нисам писмен па зато не могу да оставим свој поптис овде.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2011 7:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U jedno sam sigurna i jedina ljubav koja traje vječno to je ljubav majke prema djetetu. Mnoge ljubavi između dvoje ljudi u vezi ili braku vremenom izgube svoj sjaj, što ne mora da ne znači da je nema, ali ipak pomalo blijedi i uslijed svega što se dešava kroz život, pokazuje se u nekom drugom obliku, poštovanju, možda nekoj navici, možda strahu od samoće, možda navike, ona rijetko kada potpuno umire, ali svakako ona postojana i jedina prava ljubav, ona koja ne nestaje sa godinama, čak i kad je tom djetetu i 60 godina ta ljubsv je jedina iskrena i prava.. Naravno, prave majke, koja svojim tijelom i životom štiti ono što je dio njenog tijela.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 21, 2013 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav, po mom misljenju, traje vjecno, ali je njena intenzivnost sa godinama mnogo manja.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Traje li ljubav doista vjecno? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon